facebook

На Прикарпатті затримали соратника Медведчука (ФОТО)

На Прикарпатті затримали соратника Медведчука (ФОТО)

Контррозвідка Управління СБУ в Івано-Франківській області затримала учасника партії Віктора Медведчука «Український вибір».
За даними слідства, він займався підготовкою до повалення конституційного ладу в Україні, координуючи свої дії з представниками російських спецслужб.

Житель Києва, колишній радянський офіцер з бойовим досвідом, вступив до партії Віктора Медведчука у 2015 році. Активно просував у публічному просторі антидержавні проросійські наративи про «внєшнєє управлєніє» та «одін народ». Обстоював необхідність т. зв. «народовладдя» та закликав «брати владу в свої руки».

Знову активізувався напередодні російського повномасштабного вторгнення. На випадок приходу росіян у нього була готова концепція «народного самодержавства». Вона передбачала захоплення влади та зміну зовнішньополітичного вектору.

“План включав розпуск органів влади, зміну конституційного ладу на так зване «народне віче», повалення фінансово-банківської системи, економічної системи, міжнародних відносин, земельних відносин, а також проведення «вічового суду» над представниками влади та опозиції.

Підтримував постійний контакт з представниками російських спецслужб. У координації з ними створив разом зі своїми однодумцями розгалужену мережу фейкових громадських організацій на території України. Ці організації використовувалися для насадження антиукраїнських ідей, майбутньої реалізації планів зі зміни влади, а також з метою пошуку відповідного фінансування.”

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Вирішується питання щодо оголошення фігуранту підозри за ст. 109 Кримінального кодексу України – дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
На Прикарпатті затримали соратника Медведчука (ФОТО)