facebook

“Найближчі тижні будуть вкрай напруженими”: військовий експерт оцінив ймовірність нападу білорусів на захід України

Білорусь стягує спецпідрозділи до кордону з Україною.

Військовий експерт Олег Жданов в ефірі Всеукраїнського інформаційного телемарафону оцінив ймовірність нападу на Волинь та Львівщину.

“Я б повернувся до оцінки вірогідності цього (нападу – УНІАН) 50 на 50. Тому що війська все ж таки висуваються до нашого кордону, особливо сили спеціальних операцій і займають там оперативні райони. Заяви Лукашенко в одну сторону, а війська ідуть у нашу сторону. Тому не треба нехтувати цим фактором і бути готовим до зустрічі білоруської армії”, – сказав він.

Жданов вважає, що особливо напруження можливої атаки буде найближчими тижнями, або навіть тиждень.

“Коли російські війська почнуть видихатись на Ізюмському напрямку, тоді Путіну потрібно буде чимось заповнювати оперативну паузу, поки він збиратиме чергові резерви для вводу в Україну. Це буде найбільш напружений і небезпечний період”, – пояснив він.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

За словами Жданова, що стосується загрози у напрямку невизнаного Придністров’я, то тут все залежатиме від ситуації на острові Зміїний, бо він став опорним пунктом для здійснення спроб просування російських військ.

“Якщо ми вогневим контролем утримуватимемо острів, щоб там не розмістились російські засоби протиповітряної оборони, тоді у нас буде контрольована ситуація і в Бессарабії і в Одеській області”, – сказав він.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
“Найближчі тижні будуть вкрай напруженими”: військовий експерт оцінив ймовірність нападу білорусів на захід України