facebook

Кримчани почали отримувати “привіти” через участь у “спецоперації” Путіна. Фото й відео

У тимчасово окупованому Криму людям, які воюють в Україні на боці РФ чи можуть бути мобілізовані, почали приходити попередження про неминучу “розплату” за це. Подібні “привіти” отримують і рідні учасників, як ті самі називають, “спецоперації”.

На авто чи дверях будинку вони знаходять наліпки із черепом. Через таку дружина одного із окупантів неабияк перелякалася, передає Telegram-канал “Катарсис” (щоб переглянути фото й відео, доскрольте новину до кінця).

“Військовослужбовець Російської Федерації, знай: ми уже близько. Крим – це Україна”, – написано на наклейці, яку знайшов на склі свого автомобіля кримчанин.

Він назвав це “маячнею”. А ось жителька Сімферополя, чоловік якої воює в Україні на боці путінської армії, неабияк злякалася “привіту”. Його вона помітила на дверях своєї квартири й “зі сльозами” поспішила пожалітися на це в соцмережах.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Просто паніка. Я повернулася додому, а на моїх дверях – ось це ось… Чоловік бере участь у “воєнній спецоперації” в Україні. Боже…” – зізналася кримчанка.

У мережі зазначили, мовляв, потрібно побільше таких попереджень, щоб до кримчан, які підтримують агресора, дійшло, що вони наробили.

“Які кримчани ніжні. Їй якийсь папірець на двері наклеїли, а в неї вже істерика. Але якщо працює – треба більше такого!” – йдеться в дописі.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Кримчани почали отримувати “привіти” через участь у “спецоперації” Путіна. Фото й відео