facebook

І знову незрозумілості з підрахунок голосів на Євробаченні. Чому цього року скільки помилок?

Підрахунок голосів на “Євробаченні”: Грузія та Азербайджан кажуть, що дали 12 балів Україні, а Румунія — Молдові


Представники суспільних мовників Грузії та Азербайджану заявили, що їхнє національне журі віддало найвищий бал на пісенному конкурсі “Євробачення” Україні, а не Великій Британії, як про це було оголошено. Натомість у Румунії стверджують, що, навпаки, виставили максимальний бал Молдові, хоча його отримала Україна.

Суспільний мовник Грузії зокрема заявив, що направив нотаріально завірений документ із результатами голосування організаторам “Євробачення” і з’ясовує ситуацію. При цьому бали і Грузії, і Азербайджану оголошували організатори — представники країн не вийшли в ефір через технічні проблеми.

Після трансляції “Євробачення” ведуча азербайджанського мовника ITV Нармін Салманова заявила, що технічних проблем із увімкненням представника країни для оголошення балів від журі не було — і що телеканал уже почав розслідування цього питання.

Аналогічна ситуація виникла і в румунського суспільного мовника TVR, йдеться в його заяві, наданій виданню Digi24. Там кажуть, що результати голосування одного із суддів організатори “Євробачення” анулювали й насправді 12 балів національне журі мало віддати не Україні, а Молдові.

Своєю чергою 15 травня організатори “Євробачення” заявили, що виявили “підозрілі схеми голосування” після другої генеральної репетиції другого півфіналу в результатах шести країн — яких саме, не уточнюється.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Для виконання інструкцій з голосування в конкурсі, Європейська мовленнєва спілка спільно зі своїм партнером у голосуванні вирахували загальний результат для кожної країни для другого півфіналу й гранд-фіналу”, — йдеться в повідомленні.

Паралельно міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко публічно вибачився перед Польщею та Литвою за те, що національне журі України не поставило їхнім представникам на “Євробаченні” жодного балу.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

І знову незрозумілості з підрахунок голосів на Євробаченні. Чому цього року скільки помилок?