facebook

Закарпатка виграла 30 мільйонів і віддала виграш на допомогу ЗСУ

Закарпатка виграла 30 мільйонів і віддала виграш на допомогу ЗСУ

Щедрий подарунок для ЗСУ зробила жінка з Закарпаття. Жанна виграла 30 мільйонів гривень в одному із онлайн-казино і віддала виграш на допомогу захисникам України. Закарпатка стала мільйонеркою цього місяця.

“Перше відчуття, звісно, шок. Бо я не вірила власним очам, що виграла. В минулому я також вигравала, та то були інші суми. Від 30 мільйонів в мене перехопило подих”, – розповіла Жанна.
Але замість квартир і машин, українка, яка в лютому вимушено виїхала з Закарпаття з двома дітьми в Чехію, направила весь виграш на допомогу захисникам України.

Так, днями до Державної прикордонної служби України звернулися представники компанії з пропозицією від клієнтки, що виграла джекпот. Вони зазначили, що жінка віддала виграш на допомогу країні і він буде направлений на підтримку українських прикордонників. На ці кошти вже замовлено виготовлення 10 000 комплектів форми для військовослужбовців прикордонного відомства.

Як відмітив Голова Держприкордонслужби, ця історія вражає, бо це щире особисте бажання і великий особистий внесок від конкретної людини.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Невдовзі прикордонники отримають 10 000 комплектів нової форми. І це замовлення буде реалізоване підприємством, яке вже отримало заявку на виготовлення за рахунок джекпоту небайдужої українки. Коли ми бачимо такий рівень підтримки з боку народу та бізнесу, ми певні – разом ми вистоїмо, Україна обов’язково переможе”, – сказав Сергій Дейнеко.

Як повідомили у Державній прикордонній службі України, жінка-благодійниця зазначає, що допомогти може кожен і у неї теж з’явився такий шанс.

“Я радію, що змогла допомогти своїй країні та наші захисники невдовзі матимуть нову якісну форму. Дякую Parimatch за швидку реалізацію моєї мрії”, – додає українка.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Закарпатка виграла 30 мільйонів і віддала виграш на допомогу ЗСУ