facebook

У Росії дівчата ведуть до РАГСів мобілізованих, щоб отримати компенсацію. Ті все одно не повернуться

Велика російська любов існує лише у казках та у фільмах Федора Бондарчука. Тільки там вона буває щирою та непідробною. А в житті у росіян є балалайка та сулія самогону

Мобілізація у Росії – той самий бізнес. Наразі активізувалися найпідприємливіші «патріоти», які відмиватимуть і крастимуть гроші, прикриваючись фальшивими громадянськими категоріями.

Більше того, баби на Русі теж вигадали, як заробити на мобілізації без участі у війні.

Схема проста, як день: одружитися з мобілізованим російським мужиком, і схрестити пальці, щоб він там швидше приліг удобрювати український чорнозем. Небагато часу – і Росію заполонять багаті вдови, а в Україні встигне гарний урожай.

У мережі гуляє відео, де журналістка якогось регіонального телеканалу запитує російського призовника, чи правда те, що з ним екстрено хоче розписатися його дівчина. Він сказав, що так, що це для отримання виплат у разі смерті. Хлопець уточнив, що у нього єдиний вибір – вибору немає.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Спостерігати за тим, як рашистопітеки котяться у тартарари – одне задоволення. Інша насолода, стежити за тим, що вони розуміють, що відбувається, але робити з цим нічого не хочуть. І справа навіть не в тому, що вони бояться масштабного повстання, просто безвільні. Нащадки рабів, тих, хто вважав, що Радянський Союз зрівнює кожного, а насправді був зрівняний з плінтусом і працював на благо режиму.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
У Росії дівчата ведуть до РАГСів мобілізованих, щоб отримати компенсацію. Ті все одно не повернуться