facebook

Останні прогнози Хаяла Алекперова на 2023 рік для України

Що буде завтра? Це питання в усі часи залишається риторичним, проте люди все одно намагаються отримати інформацію про майбутнє з неоднозначних джерел. І практика показує, що екстрасенси та астрологи сьогодні дозволяють сформувати теоретичну картину майбутнього. Можливо, їх прогнози не завжди виявляються максимально точними, тому що екстрасенсорика та астрологія не дають точної інформації. Однак прогнози Хаяла Алекперова на 2023 рік для України, який є двічі переможцем популярного телешоу «Битва екстрасенсів», заслуговують на увагу.

Цікавий факт!

Сестра Хаяла свого часу (незадовго до початку воєнних дій в Україні) також брала участь у вищезазначеній програмі. І саме вона побачила за допомогою своїх здібностей ножем кров’ю, але розшифрувати значення цього явища не могла. Тоді вона звернулася до брата і попросила допомогти. Хаял помолився, а потім уві сні до нього прийшло розуміння, що незабаром почнеться війна. За 4 дні до початку цієї події в Україні він відправив свою сестру з України на батьківщину.

 

Сам провісник не поїхав цілком свідомо. Він вирушив у західну частину країни, бо бачив, що там безпечно, але зараз повернувся до Києва і стверджує, що його вибухи не лякають. До речі, Хаял Алекперов є офіцером і він три роки служив.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

 

Хаял Алекперов

Хаял Алекперов недаремно став таким популярним. Справа в тому, що він уже неодноразово допомагав багатьом людям знайти надію на якесь майбутнє, або дізнатися минуле, що дозволяло уникнути низки неприємних подій у житті. Він досить демократично спілкується, а також є по-справжньому мудрою людиною. І на тлі цього немає жодних передумов тому, щоб йому не вірити.

Трохи про минуле

Обговорюючи прогноз Хаяла Алекперова для України, варто також приділити увагу інформації про те, що коли Крим, Донецьк і Луганськ відокремилися, він відчував, що скоро це лихо прийде і на решту території країни. Він сказав, що війна йде через «російські руки», і його прогнози кажуть, що є країна, яка буквально вистачає зубами не своє і не хоче відпускати нічого. Однак у неї нічого не вийде, хоч варто сказати, що принесе це дуже багато проблем.

Пророцтва до Хаялу приходять через сни – а це напівсмертний стан. Справа в тому, що під час сну душа відключається від тіла, вона потрапляє в астрал, і всі ті дані, які людина отримує уві сні, вони є нічим іншим, як справжнісінькою правдою, просто люди дуже часто воліють у неї не вірити, так що прогнози Хаяла Алекперова на 2023 рік для Миру заслужено користуються популярністю.

Коли закінчиться війна?

Обговорюючи останні прогнози Хаяла Алекперова про Україну на 2023 рік, не можна не помітити того, що провісник досить стримано висловлюється про те, коли може закінчитися війна. Справа в тому, що він каже, що щось хороше у цьому питанні може статися у березні-квітні 23 роки. Проте конкретніших дат та подій він не називає. Окреме пророцтво Хаяла Алекперова про Зеленського відсутнє, тож можна припустити, що нічого поганого з президентом України не станеться.

Що він говорить про Росію?

Провісник упевнений, що Росія зіткнеться з наслідками всього того, що він робив у минулому житті. У неї залишилося буквально кілька місяців, які є шансом на зупинку. Однак сам він не розуміє, чому Володимир Путін, хоча екстрасенс називає його трохи інакше, не йде на поступки. Народ Росії у свою чергу одурманений справами президента, тому не можна розраховувати на те, що він якось кардинально змінить ситуацію, яка розгортається в усьому світі загалом, а в Росії зокрема.

 

Провісник впевнений у тому, що Росія так інакше програє війну, і шанси ставати є тільки до того моменту, поки не почнеться 2023 рік. Якщо цього не станеться, то починаючи з початку року ця країна зазнає всіх труднощів, яких не могла навіть уявити за останні 100 років.

 

Україна ж на думку провісника вистоє. Так, не без проблем, але це не означає, що вона програє. Контрнаступ, який уже стався, і це лише початок. Згодом міць української армії лише посилюватиметься, відповідно, у Росії посилюватимуться проблеми.

Чому це все відбувається?

Провісник вважає, що агресивність сучасного світу можна трохи пояснити тим, що сьогодні активовано Марс, і на цьому ґрунтується гороскоп Хаяла Алекперова для України на 2023 рік. Активація Марса ніколи не проходить безслідно. Буквально у повітрі витають важкі емоції ненависті та страху і це дуже сильно впливає на людей.

2022 (як і 2023) – це дуже важкий час з багатьох причин. І про це було відомо задовго до всіх цих подій. Екстрасенси попереджають, що дуже скоро ціни зростуть, а доходи населення впадуть, причому це станеться не через коронавірус чи пандемію. Проте врешті-решт ситуація так чи інакше стане нормальною, хоча на це знадобиться якийсь час, терпіння та працьовитість. Сьогодні дуже важливо зберегти в душі спокій та гармонію, бо лише ці почуття неможливо перемогти практично нічим. А для того, щоб знайти почуття гармонії і спокою, іноді достатньо лише знайти в собі віру. Зробити це можна через Бога або доступними для себе методами. Ніхто не пропагує віру у вищі сили, однак і заперечувати те, що вони існують, також не можна.

Це цікаво!

Цікаво, що провісник Нострадамус передбачив велику війну в Європі, яка розпочнеться у 2022 році, ще задовго до початку цієї події. Ніхто не міг зрозуміти, що в його словах йдеться про Україну, вважалося, що якщо війна почнеться, то вона торкнеться насамперед Парижа. Однак після того, як Росія розпочала вторгнення в Україну, і вся Європа обурилася цьому, інтерпретацію цього передбачення було переглянуто.

Тішить те, що навіть цей провісник, мається на увазі Нострадамус, сказав, що врешті-решт війна закінчиться перемогою добра і тим, що Україна вийде з-під впливу Росії. Однак перемога затьмарюватиметься величезними втратами, вона вимагатиме часу, тож радіти можна буде з великою натяжкою. Власне, пророцтво екстрасенсу Хаяла Алекперова для України лише доповнює вищезгадані слова Нострадамуса.

 

 

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні прогнози Хаяла Алекперова на 2023 рік для України