facebook

Наступ із Білорусі: на Волині бобри допомогли українським військовим

Наступ із Білорусі: на Волині бобри допомогли українським військовим


На тлі чуток про можливий наступ російських окупаційних військ із боку Білорусі з’явилася інформація про несподіваних помічників Збройних сил України. Виявилося, що наступ унеможливила популяція бобрів.
Про це повідомляє Sky News. Уздовж кордону України та Білорусі тягнуться кілометри річок, що вийшли з берегів, і в’язких полів.

В Україні спостерігається надзвичайно м’яка зима, що створює ідеальні умови для оборони. Офіційні особи попередили, що російський наступ може поновитися з території Білорусі.

Тому Україна почала готуватися. Сотні загонів, набраних із місцевого населення, готові захищати прикордонну зону.
Один із таких підрозділів, Волинська бригада територіальної оборони, проводить навчання в оточенні каламутних озер із холодною водою, через які російським військам буде важче пройти.

“На своїй землі вам усе допоможе відстояти її – ландшафт, безліч річок, які цього року вийшли з берегів”, – сказав один із заступників командира бригади Віктор Рокун.

Водночас представник підрозділу Сергій Хомінський заявив, що Україна має ще одного корисного союзника: місцеву популяцію бобрів.
“Коли будують греблі, зазвичай люди їх руйнують, але цього року цього не сталося через війну, тому тепер скрізь вода”, – сказав він.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Нагадаємо, Міністерство оборони Сполучених Штатів не бачить ознак того, що армія Білорусі готується до безпосередньої участі в агресії проти України. США уважно стежать за ситуацією на українсько-білоруському кордоні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, авіація російської окупаційної армії активізувалася на території Білорусії. Це спричиняє збільшення загрози ракетних ударів по Україні. Окрім того, найближчим часом окупанти можуть перекинути на територію Білорусі тактичну авіацію.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Наступ із Білорусі: на Волині бобри допомогли українським військовим