facebook

Цьогоріч ЗНО скасовано: що замість нього складатимуть випускники?

Цьогоріч ЗНО скасовано: що замість нього складатимуть випускники?

Як і в минулому, 2022-му році, цьогоріч випускники 11-х класів не здаватимуть ЗНО — зовнішнє незалежне оцінювання, впроваджене як єдину систему з 2004 року. Замість нього майбутні студенти складатимуть так званий НМТ — мультипредметний тест. Він триватиме 180 хвилин та складатиметься з двох обов’язкових предметів — української мови та математики. Ще один предмет вступники зможуть обрати за бажанням зі списку: історія України, іноземна мова, біологія, фізика або хімія.

“НМТ буде складатися вступником протягом одного дня у форматі комп’ютерного тестування, тобто онлайн. Складання НМТ в один день зменшує безпекові ризики учасників тестування, робить більш безпечною та простою організацію проведення НМТ, дозволяє уникнути зайвих логістичних витрат державі та родинам учасників випробувань”, — зазначив міністр освіти.

Як зазначають у міністерстві, для складання НМТ в Україні працюватимуть тимчасові екзаменаційні центри. Такі ж центри планують відкрити й в інших європейських країнах, зокрема в українських освітніх центрах. У порівнянні з минулим роком у тесті дещо змінять формат деяких завдань.

Також цього року збережуться усі пільги та пільгові категорії, зокрема для жителів тимчасово окупованих територій, наголошують у МОН.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Цьогоріч ЗНО скасовано: що замість нього складатимуть випускники?