facebook

ВРАЖАЮЧЕ пророцтво Ганни Єфремової для України на 2023 рік. Доля росіян

Астрологія вже давно стала популярною. Вона привертає до себе увагу з усіх боків, адже практика показує, що це дозволяє зазирнути в майбутнє. І сьогодні – не виняток. У важких ситуаціях люди схильні звертатися до астрологів у тому, щоб дізнатися, що їх чекає завтра. І сьогодні настав час обговорити передбачення Ганни Єфремової на 2023 рік для України.

Трохи про Анну
Ганна Єфремова є фіналісткою однієї популярної програми. Всі знають цю програму – “Битва екстрасенсів”, і вона завоювала свою популярність зовсім не дарма. Її незвичайні здібності відкрилися нещодавно, але вважається, що вона отримала їх у спадок від прабабусь. Останні вміли пророкувати майбутнє, спираючись на знання астрології.

Популярними прогнози Ганни робить той факт, що вони дуже часто збуваються. І теорія її прогнозів досить проста – є певне розташування зірок на небосхилі, що впливає життя кожної людини. Умовно кажучи, небо поділяється на кілька частин, і всі вони відповідають різним зодіакальним сузір’ям. Звичайно, йдеться про знаки зодіаку, які знають усі. Грунтуючись на цих даних, можна обчислити, чого чекати завтра, а також якось вміти впливати на свою долю.

Більше того, астролог дуже впевнена в тому, що астрологічний прогноз дозволяє збільшити зону свого психологічного комфорту, що для сучасної людини є дуже важливим фактором, тому що при спокійній психіці дуже легко вести справи, так що передбачення Ганни Єфремової на 2023 рік для Світу заслуговують уваги.

Пророцтва про Україну
Звісно, ​​Ганна Єфремова робить передбачення про війну. Вона стверджує, що 2023 рік стане ковтком свіжого повітря, тобто проблеми суттєво зменшаться, і для хороших новин буде значно більше простору, власне кажучи, саме тому пророцтво Ганни Єфремової для України заслуговує на певну увагу.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Коли тільки почалася війна, її всі почали питати з приводу того, коли все закінчиться. І провісниця сказала, що вона також, як і інші жителі країни, чекає натяку на позитивний розвиток України. Після цього було зроблено прогноз з приводу того, що у 2023 році почнеться позитивна зміна і це стане початком світанку.

Щодо того, що відбувається в Україні, то зараз прозвучить не дуже хороша інформація, бо зараз астролог говорить про те, коли війна закінчиться. Вона вважає, що війна в країні триватиме приблизно три роки. Загострень нічого очікувати, більшість країни жити у щодо світі, але військові дії продовжуватимуться.

Варто розуміти, що завершити військові дії також складно, як їх розпочати. Однак Україна має величезні шанси для того, щоб повернутися в спокійне життя, хоча саме в 2022-му році цього не відбудеться. Цілком імовірно, що такі зміни призведе вже 2023 рік.

Усіх українців, які сьогодні залишаються у країні, астролог закликає готуватися до відносно складної зими. Причому складний період чекає буквально на весь світ, не тільки на Україну, і це абсолютно нормально, тож складності просто потрібно вирішувати, сміливо вступаючи в якийсь новий етап розвитку. Назвати такий прогноз Анни Єфремової для України позитивним не вдасться.

Загалом, якщо говорити про позитивні новини, то Ганна Єфремова вважає, що напруга в Україні зберігатиметься до кінця 2022 року, проте з нового року мешканцям стане набагато легше. Причому легше життя стане не лише у столиці, а й у інших містах. У війні настане по-справжньому переломний момент.

 

Однак на тлі всього цього вона також не радить біженцям повертатися додому до наступної весни, тобто до 2023 року, бо нічого хорошого з цього може не вийти, адже життя в Україні все ще досить тяжке.

Проблеми в економіці
Очікується збільшення інфляції, причому цей процес торкнеться не лише України, а й інших держав. Економічна напруга настане у всьому світі, це може спровокувати розвиток кількох нових військових конфліктів. Експерти рекомендують утримуватися від агресивних емоцій, особливо від гніву чи агресії, не бути імпульсивними, тому що в цей період такі емоції можуть звернутися чимось поганим.

До речі, віщуна вважає, що вже восени 2022 року Росія буде готова на мирну угоду, але чи можна піддаватися на такі розмови? Швидше за все, ні, тому що якщо піти зараз щодо російської влади, то конфлікт залишиться замороженим, тобто є великий ризик, що він відновиться в найближчі кілька років.

Ніхто не може дати точний прогноз астролога, коли закінчиться війна в Україні, бо немає жодних дат, які б вказували на цю подію. Залишається лише готуватися до того, що всі вищезгадані пророцтва виявляться правдою. У війні справді настане переломний момент, і вже незабаром українці зможуть повернутися до себе додому, до незалежної, що важливо, країни. Проте за астрологічною ситуацією надалі потрібно стежити.

Трохи про війну
Окремо варто сказати, що Анна Єфремова говорила про війну. Вона точно вважає, що захоплення Києва не буде, щоби не робили росіяни. Наприкінці вересня 2022 року має намітитись перелом у військових заходах, але напруга зберігатиметься й надалі.

Надалі Україні супроводжуватиме успіх під впливом Юпітера, тому що період у країні настає 7 лютого 2023 року, саме він дає величезні шанси на перемогу, а також сприймається як благословення згори.

Щодо президента України, то 2023 рік для нього буде досить небезпечним, бо довкола нього буде багато зрадників, а завдання його друзів – це не допустити диверсій. Декілька слів Ганна Єфремова сказала і про росіян. 2023-й – 2024 рік, як кажуть останні прогнози Анни Єфремової, стане для цієї країни дуже складним. Максимальна ізоляція, бідність, конфлікти та нерозуміння всередині країни призведуть до ще більшої економічної кризи та смертності серед росіян. Перемогти все це може лише здорове мислення, а також зміна влади.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

ВРАЖАЮЧЕ пророцтво Ганни Єфремової для України на 2023 рік. Доля росіян