facebook

30 тисяч гривень для військових: з 1 лютого зміниться порядок виплат

З 1 лютого для Збройних Сил України МВС, ДСНС та Нацгвардії змінюють виплату додаткової винагороди деяким службовцям. Рішення змінити підхід до нарахування додаткової грошової винагороди стосуватиметься тилових підрозділів та військовослужбовців, які перебувають поза зоною бойових дій, та ухвалено задля дотримання принципів справедливості щодо стимулювання воїнів сил безпеки і оборони України.

Про це повідомляє Міністерство оборони України з посиланням на запроваджену постанову Кабінету Міністрів України 28 лютого 2022 року №168.

“Рішення змінити підхід до нарахування додаткової грошової винагороди стосуватиметься тилових підрозділів та військовослужбовців, які перебувають поза зоною бойових дій, та ухвалено задля дотримання принципів справедливості щодо стимулювання воїнів сил безпеки та оборони України”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що тепер виплати “напряму залежатимуть від районів перебування військовослужбовців, складності і специфіки бойових чи спеціальних завдань, які вони виконують”.

Таким чином, військові, в залежності від специфіки бойових завдань та місця свого перебування, будуть отримувати:

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Передова: зп +100 тисяч за бойові завдання;

Передова-тил, південь, північ: зп +30 тисяч грн виплати;

Усі решта: зп.

Також, планують збільшити розмір місячної зарплатні, щоб мінімальний рівень для ЗСУ, Нацгвардії та Держприкордонної служби становив не менше ніж 20 100 гривень.

Для осіб рядового і начальницького складу ДСНС та Нацполіції – на рівні не менше ніж 17 тисяч гривень.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

30 тисяч гривень для військових: з 1 лютого зміниться порядок виплат