Блогери-мажори обурені, що поліція зупинила їх BMW за численні порушення
Патрульна поліція затримала у Києві водія елітного BMW, який зі своєю дружиною-блогершою ганяв Києвом 160 км/год під. Бидло-блогери вирішили звинуватити в усьому поліцейських, а нарвались лише на хейт.
Яка позиція у затриманих:
З нагрудної камери патрульного видно, що водій розмовляв з поліцейским по-хамськи, називав на «ти», лаявся матом і відмовлявся показувати документи, а також оформлювати порушення – недотримання безпечного інтервалу під час руху.
За словами керівника патрульної поліції Олексія Білошицького, блогерка, на ім’я My Ray і раніше викладала в соцмережі відео з їздою по місту на швидкості 160 км/год.
Цього разу увагу поліцейських привернув недотримання безпечної дистанції та інтервалу, невикористання попереджувальних сигналів при зміні напрямку руху.
При цьому вона стверджує, що поліція діяла незаконно, а її чоловік – нібито постраждала сторона.
— На неодноразові прохання поліцейських пред’явити посвідчення – нічого, поки не попросили вийти з авто. Тоді вийшов, надав документи й, можливо, подальший конфлікт був би вичерпаний.
Але з машини вийшла інста-блогерка і, мабуть, у пошуках хайпа вирішила втрутитися в подія. Поліцейський тильною стороною руки (дивіться на відео 02:48) намагався захистити її від проїжджої частини та видалити на безпечну дистанцію.
Чоловік інста-блогерки одразу вчинив напад на поліцейського і надалі чинив протидію затриманню та завдав тілесних ушкоджень патрульному, – розповів Білошицький.
Блогерка, яка скандалила з поліцією, відома й іншими зашкварами
Після того, як спалахнув скандал із затриманням чоловіка блогерки, про саму жінку почали писати багато цікавих фактів та додавати до них скриншоти листувань.
Марія та Віталій є власниками магазину брендового одягу My Ray. Однак у соцмережах ті, хто працював на подружжя, скаржаться, що їм не виплачують гроші, а блогерка постійно шукає відмовки. У мережі стверджують, що близько 20 людей зараз без зарплатні.
Крім того, Марію та Віталія звинувачують у тому, що під час повітряної тривоги вони змушують працівників залишатися на місцях. Одного разу в цех, де перебували 15 людей, упав уламок. Дивом ніхто не постраждав.