facebook

“Готується щось масштабне”: екстрасенска про ракетні атаки РФ у березні та відповідь ЗСУ

Екстрасенс і шаманка Сейраш розповіла, яких сюрпризів слід очікувати українцям у березні від РФ, і коли будуть наступні масовані ракетні атаки. Прогноз Сейраш багатьох порадує.

Як інформує “biz.today.ua”, за її словами, у березні вже не буде таких атак, як восени та взимку, оскільки ракети у противника закінчуються. Тактика змінюється, і ворог, як і раніше, час від часу завдаватиме ударів по інфраструктурі українських міст, але вони будуть розтягнуті в часі і менш очікувані.

“Ракетні удари на березень все одно будуть, вони намагатимуться зробити якусь напівмасовану атаку. Я не маю на увазі вже залп 150 ракет, яких у них вже немає. Воно буде таким собі г*вном… То дрони летять, то кульки летять, якісь ракети летять, то фальш-мети”, – зазначила Сейраш.

Сейраш зазначила, що у березні окупанти активно наступатимуть на Запоріжжя та посилять там ракетні удари. Однак новий план наступу провалиться.

 

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Щодо Херсонської області, екстрасенс сказала, що окупанти не встигнуть втілити свої плани, бо з нашого боку готується щось масштабне.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Готується щось масштабне”: екстрасенска про ракетні атаки РФ у березні та відповідь ЗСУ