facebook

Боєць ЗСУ розповів, як військкоми наживаються на війні: “12 тисяч доларів за довідку””

Український захисник зазначив, що на заході країни військкоми уявили себе “богами” і за гроші випускають чоловіків за кордон

Український військовослужбовець, який родом із заходу України, розповів, як місцеві військкоми наживаються на війні. Схему співробітників військкомату він розкрив в інтерв’ю Сергію Пейчеву.

Воїн ЗСУ заявив, що на заході України зараз кожен військком буквально купається у грошах. За його словами, він особисто знає одного співробітника військкомату, який випустив за кордон багато хлопців, які приїхали з Одеси та Харкова.

Ціна питання – 12 тисяч гривень. За цю суму військком видає довідку, в якій зазначається, що людина три місяці непридатна для служби. Цього часу вистачає, щоби виїхати за кордон.

“На заході України зараз кожен військком практично мільярдер. У мене, наприклад, у місті, військком випустив уже таку кількість людей. З Одеси, з Харкова хлопців. Робляться довідки, 12 тисяч доларів. У довідці пишеться, що ти три місяці не придатний для служби і ти виїжджаєш. За хабарі все наважується”, – поділився військовослужбовець.

Український воїн зазначив, що зараз військкоми відчули себе “богами” та просто заробляють гроші.

“Вони нормально зароблять і спетляють. Якщо почнеться щось гірше, як навесні минулого року, як у Києві, їх уже не буде в Україні”, – наголосив боєць.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Боєць ЗСУ розповів, як військкоми наживаються на війні: “12 тисяч доларів за довідку””