facebook

“Долар почав рух до фінальної межі, курс валют приголомшить усіх в Україні”

Найближчими днями в Україні не очікується різкої зміни готівкового курсу долара. За прогнозами, принаймні до 13 числа американська валюта коштуватиме 37-37,5 грн. А ось восени, можливо, відбудуться зміни, які зможуть значно вплинути на курс валют.

Як інформує “OBOZREVATEL”, начальник департаменту казначейства Глобус Банку Тарас Лєсовий зазначив, що у вересні – на початку жовтня “цілком можлива суттєва подія на ринку – повернення до єдиного курсу валют”. Тож серпень може стати останнім місяцем курсового затишшя.

“Грубо кажучи, серпень стане “підготовчим” місяцем для подальшої реалізації стратегії НБУ щодо лібералізації валютного ринку. Наразі йдеться про повернення до інфляційного таргетування та плаваючого курсу валют. Водночас ринок готується до вересневих змін, які можуть суттєво вплинути на курс валют”, – сказав банкір.

У самому ж НБУ розповіли’, що, ймовірно, не змінюватимуть офіційний курс долара в 36,6 грн до кінця 2023 року. Що вселяє оптимізм щодо ситуації на ринку, адже раніше там прогнозували, що до закінчення 2023-го офіційний курс доведеться підвищувати до 38,2 грн.

Відстрочать і обмежать ослаблення курсу гривні кілька факторів. Зокрема:

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

заходи щодо підвищення привабливості нацвалюти;

суттєва міжнародна фінансова підтримка.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Долар почав рух до фінальної межі, курс валют приголомшить усіх в Україні”