facebook

“24 серпня буде дуже гарячим”: Що задумали росіяни для України – прогноз

Астролог Ангеліна Вакуліна розповіла Главреду, які міста можуть опинитися в небезпеці на День Незалежності і що чекати до кінця літа.

День Прапора України та День Незалежності буде дуже напруженим. Як розповіла астролог Ангеліна Вакуліна в ексклюзивному коментарі Главреду, в “День Х”, 23 і 24 серпня росіяни готують атаку.

“На жаль є шанс обстрілів лікарень, шкіл, садочків. Обстріли в мирних місцях не закінчилися, активні тижні, навіть не дні, ще будуть”, – сказала Вакуліна.

За словами астролога, весь серпень буде важким.

“Весь місяць буде гарячим для України. Київ, особливо центральні райони, де є адміністрації та історичні пам’ятки. Також Дніпро, Львів та Одеса з ночі 23 серпня дуже напружені аспекти, а значить можуть бути прильоти”, – зазначила астролог у коментарі Главреду.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Хто така Ангеліна Вакуліна
Ангеліна Вакуліна – астропсихолог і таролог. Довгий час практикує астро і нео психологію, таро і багато інших інструментів для пізнання себе, говориться на сайті астролога. Вона часто робить прогнози для України і щодо війни з Росією.

Що чекає Україну в День Незалежності – прогноз
“23-24 серпня в тривогу обов’язково ховатися в укриття в небезпеці найбільш відвідувані ТЦ. Теж можуть бити точково, або аквапарк, кіно. Особливо там, де весело дітям”, – зазначила Вакуліна.

Які міста України в небезпеці
“Небезпека для міст: Київ і область, Харків, Суми, Черкаси, Миколаїв, Запоріжжя і вся Західна Україна. Прильоти з жертвами. Попадання і пошкодження інфраструктури”, – повідомила вона.

Нового наступу РФ не буде?
“Надалі будуть провокаційні вкидання і залякування про наступ з боку Білорусі. Про наступ на Київ, Харків, це все тільки вкидання. Наступів не буде”, – повідомила вона.

При цьому, за словами Вакуліної, буде багато вкидань щодо ЗАЕС.

“Чекаємо дуже багато фальшновин і вкидань щодо ЗАЕС. Вони можуть пошкодити не саму станцію, але дуже схожий об’єкт. Крім того, будуть новини по наступу восени”, – додала Вакуліна.

Що варто враховувати читачеві
Цей матеріал – ознайомчого характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії або абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй і нумерологія не є академічними науками, їх положення і твердження не можна перевірити або підтвердити науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини по імені і подібного. Крім того, прогнози і гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“24 серпня буде дуже гарячим”: Що задумали росіяни для України – прогноз