facebook

Тримали в ізоляторі та погрожують депортацією: В Ізраїлі затримали 10-річну дитину з України

Через обурливу ситуацію у справу втрутився український посол Євген Корнійчук.

В Ізраїлі затримали 10-річного Євгена з України та його дядька-опікуна, який одружений на громадянці країни, Олександра в аеропорту Бен-Гуріон. Їх помістили до ізолятора.

Про це пише політичний оглядач Ynet.

Як зазначається, Євген та Олександр прибули в аеропорт, після чого влада Ізраїлю заборонила їм в’їзд і відправили в ізолятор. Ба більше, дитину пригрозили депортувати назад до України.

Обурливий інцидент набув розголосу, тому Міністерство внутрішніх справ Ізраїлю переглянуло справу.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Відомо, що Олександр – демобілізований військовослужбовець. Він зайнявся переїздом в Ізраїль до своєї дружини та взяв племінника-сироту. Втім, Ізраїль зустрів сироту цинічним рішенням про депортацію”, – йдеться у повідомленні.

Щоб запобігти депортації, подружжя готове внести заставу у розмірі 40 тис. шекелів (понад 10 тис. доларів США) в обмін на надання їм можливості відстояти свої права в суді.

“Адвокати Асаф Вайцен і Ноам Гринцайг подали апеляцію до апеляційного суду Тель-Авіва. За їхніми словами, рішення про депортацію виходить за межі розумного. Суддя Йосеф Брада видав ордер про відміну рішення про депортацію, але наказав залишити чоловіка з дитиною в ізоляторі аеропорту”. – вказано у повідомленні.

Через обурливу ситуацію у справу втрутився український посол Євген Корнійчук. Сироті та опікуну дозволили вийти під заставу та в’їхати до Ізраїлю для можливості впорядкувати свій статус.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Тримали в ізоляторі та погрожують депортацією: В Ізраїлі затримали 10-річну дитину з України