facebook

Прихильник росії, який виріс в Україні: Гоша Куценко приїхав в “ДНР” розважати окупантів

Артист народився в Запоріжжі, а виріс у Львові, який зараз називає рідною Україною

Гоша Куценко – російський співак, актор та режисер, який народився та виріс в Україні.

Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!

Підписатися
Попри те, що він з України, українцем назвати його не можна. Пропагандистські висловлювання в адресу нашої країни, виступи в росії та навіть приїзд до тимчасово окупованих територій.

Артист відвідав захід, присвячений дню визволення від німецько- фашистських загарбників в Донецькій області. 8-9 вересня, Куценко провів у так званій “ДНР”, розважаючи окупантів. Така інформація почала ширитися телеграм-каналами.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Окрім нього на захід завітали й інші артисти країни-агресорки, частина з яких також є учасниками “Миротворця”. Серед них, такі ярі прихильники путінського режиму як: Газманов, Дюжев, Лепс, Буйнов та інші.


Окрім окупантів та так званих артистів, захід відвідали й представники влади рф. Сам Куценко показав верх цинізму. Виступаючи перед російськими військовими, які обстрілюють Україну, вбивають людей, знищують міста, він сказав, що Львів рідна Україна.


На щось інше не можна було розраховувати, адже позиція артиста була відома, ще з 2014 року. Тоді, він сказав, що приїзд в України можливий лише тоді, коли там перестануть вбивати дітей та бабусь, коли люди нарешті протверезіють та зрозуміють, що воюють самі з собою.

Куценко неодноразово знімався в фільмах пропагандистів. Саме цей факт та активна підтримка росії і стали причинами внесення артиста до бази “Миротворець”.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Прихильник росії, який виріс в Україні: Гоша Куценко приїхав в “ДНР” розважати окупантів