facebook

“Це розіб’є мрії українців, долар зачаївся перед страшними подіями?”: експерти про те, коли курс валют сколихне обмінники

Українські банки змінили курс готівкового долара. Вранці 24 жовтня його виставили на середньому рівні 37,5/38,1 грн (купівля/продаж), що на 10 коп. дорожче в купівлі, ніж увечері попереднього дня, але на 5 коп. дешевше у продажу. Загалом же ситуація відповідає даному раніше прогнозу. Експерти запевняють, що українцям, які бажали заробити на різких коливаннях курсу валют, слід згорнути свої наміри. Фахівці ретельно стежать за ситуацією на ринку, щоб вчасно сповістити про ймовірні неприємні події з валютою в обмінниках.

Як інформує “Obozrevatel”, серед великих установ найдорожче продають валюту ПУМБ та Креді Агріколь Банк – по 38,3 грн. Найдешевше – ПриватБанк, 37,7 грн. В інших курс у продажу перебуває в коридорі 37,85-38,2 грн.

Найвищий курс у купівлі встановив ПУМБ – 37,8 грн. Найнижчий – Універсал Банк та OTP Bank, 37 грн. Інші – на рівні 37,1-37,5 грн.

При цьому слід розуміти, що ці ціни можуть відрізнятися від фактичного курсу в банках. Бо там можуть виставляти додаткові комісії.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

В обмінниках вранці 24 жовтня курс долара виставили на рівні 37,85-38 грн (купівля/продаж).

на 9 коп. дешевше у купівлі, ніж увечері 23 жовтня;

на 5 коп. – в продажу. У банках та обмінниках переписали курс готівкового долара

Офіційний курс

НБУ на 24 жовтня виставив офіційний курс на рівні 36,55 грн. Що на 1 коп. перевищує показник 23 жовтня.

Яким буде курс до кінця тижня

За словами аналітика Олексія Козирева, курс готівкового долара в банках буде в межах 37,1-38,5 грн. В обмінниках – від 37,4 до 38,3 грн.

Загалом же, наголошує аналітик, “жодного ажіотажу навколо купівлі готівкової валюти” не буде. Причому як у банках, так і в обмінниках.

Офіційний курс долара, за словами Козирева, щодня коливатиметься в межах 2-5 копійок до того, що був попереднього дня.

“Різкіших коливань НБУ не допускатиме, регулюючи це своїм курсом продажу валюти під час інтервенцій та обсягами таких операцій”, – пояснив аналітик.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Це розіб’є мрії українців, долар зачаївся перед страшними подіями?”: експерти про те, коли курс валют сколихне обмінники