facebook

Стосується тих, хто ще не ходив до військкомату: штрафи надумали збільшити на десятки тисяч гривень

В Україні продовжується загальна мобілізація. Є певні правила військового обліку, яких потрібно дотримуватись, аби не отримати покарання у вигляді штрафу.

За українським Кодексом про адміністративні порушення, якщо військовозобов’язаний чоловік не з’явився до ТЦК та СП або ігнорує повістки, то на правопорушника буде накладатись штраф, а також кримінальна відповідальність.

Деталі повідомляє сайт Today.

Отже, порушники отримають штраф від 1700 до 3400 гривень.

Якщо призивник знову проігнорує повторну повістку і не прийде до військкомату, то сума штрафу може зрости до 100 тисяч гривень. Якщо дії правопорушника будуть розцінені, як ухилення від мобілізації, то він може бути притягнутий до кримінальної відповідальності.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Якщо людина продовжу далі ігнорувати повістку – призов та мобілізаційне розпорядження, то людині загрожує кримінальна відповідальність. За статтею 336 Кримінального кодексу України, за ухилення від служби у військовий стан передбачається позбавлення волі від 3 до 5 років.

За ігнорування повісток про уточнення данних загрожує штраф у розмірі від 3400 до 5100 гривень. Сплатити штраф необхідно протягом 15 днів із дня вручення копії постанови. Після плати потрібно надати квитанцю про оплату посадовій особі, якою було винесено постанову.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Стосується тих, хто ще не ходив до військкомату: штрафи надумали збільшити на десятки тисяч гривень