facebook

Негода вже забрала життя кількох українців: потужні снігопади продовжують накривати Україну

Уже третій день поспіль в Україні вирує негода, через неї загинуло 10 людей, а 23 людини, серед яких є діти – постраждали.

Про це повідомляє Міністерство внутрішніх справ.

На Одещині підрозділи ДСНС залучалися до допомоги 254 рази. Відбуксовано 849 автомобілів, зокрема 24 автобуси та 17 автомобілів екстреної допомоги. Надано допомогу 2498 людям, зокрема 162 дітям. 5 людей через негоду загинули, ще 15 – постраждали. На ділянках доріг М-05 та М-15 організовано рух у реверсному режимі.

У Миколаївській області рятувальники виїжджали на виклики 66 разів, відбуксували 144 автомобілі. На деяких відрізках доріг рух залишається ускладненим. На Миколаївщині 2 людини загинули, ще 2 – постраждали.
Наслідки негоди в Україні

За даними МВС, станом на 08:30 8 автодоріг на Миколаївщині та Кіровоградщині залишаються перекритими для руху. Знеструмлені 411 населених пунктів у 11 областях. Усього відбуксовано з переметів 1530 транспортних засобів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Внаслідок ускладнення погодних умов загинули 10 людей – на Одещині, Харківщині, Миколаївщині та у Києві. 23 людини постраждали, серед них є 2 дитини.

У МВС наголосили, на державному та регіональному рівнях функціонують штаби з ліквідації наслідків негоди.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Негода вже забрала життя кількох українців: потужні снігопади продовжують накривати Україну