facebook

“Через 5 днів долар зробить щось неймовірне, українці зіткнуться з фантастичним курсом валют”: коли йти в обмінники?

В Україні чекають різкої зміни курсу долара. Причому він піде в різні боки: у покупці стане дешевшим, а у продажу подорожчає.

Як інформує “biz.today.ua”, такий прогноз дає аналітик Олексій Козирєв.

Наразі курс долара у покупці становить 37,3 грн, а у продажу він дорівнює 37,4 грн. Тобто спред зараз мінімальний – лише 10 копійок. Однак до середини наступного тижня він може зрости до 70 копійок: 37,1 грн – у купівлі та 37,8 – у продажу. Причому така розбіжність вартості купівлі та продажу спостерігатиметься як в обмінниках, так і в банках, вважає Олексій Козирєв.

Олексій Козирєв упевнений, що НБУ й надалі дотримуватиметься такої самої тактики:

Підйому котирувань валют на ринку; продажу валюти під час інтервенцій за вищим курсом.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Це в кінцевому варіанті призводить до того, що ринковий курс долара поступово зростає до 10 коп на день. А враховуючи, що він зараз майже дорівнює офіційному, то останніми днями спостерігається збільшення і офіційного курсу”, – каже аналітик.

При цьому саме Нацбанк найближчим часом залишатиметься основним продавцем валюти на ринку. Незважаючи на продаж валюти експортерами, все ж таки основним залишається внесок НБУ. Добре, що валютний запас, накопичений стараннями закордонних партнерів, поки що залишається високим. Отже, НБУ є з чим виходити ринок.

Але при цьому долар у продажу дорожчатиме, оскільки попит на нього залишається високим. Тому чекати на його здешевлення вже не варто, переконаний Козирєв.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Через 5 днів долар зробить щось неймовірне, українці зіткнуться з фантастичним курсом валют”: коли йти в обмінники?