facebook

Долар збавив обороти: банки і обмінки змінили курс валют

Ріст іноземної валюти припинився і це радує!

Валютні курси, що встановлені Національним банком України на сьогодні, 23 лютого, мають наступні показники: курс долара США зараз дорівнює 38,4803 гривень за 1 долар. Курс євро наразі складає 41,728 гривень за 1 євро.

В обмінниках українських банків та спеціальних обмінних пунктах вартість валюти є значно вищою. Показники змінюються кожного дня і на сьогоднішній день вони є такими.

Робочий тиждень підійшов до кінця. Він для гривні був досить тяжким починаючи з понеділка. Її позиції падали настільки стрімко, що навіть регулятор не міг чи то не вважав за потрібне коригувати хід подій. При цьому, аналітики прогнозують, що в Україні може відбутися економічне зростання. Курс долара в Україні у 2024 році незначно, але постійно коливатиметься. Передбачається, що ситуація на фінансовому ринку залишатиметься більш-менш стабільною, йдеться у прогнозі Fitch Ratings.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Експерти та банкіри спостерігають, що попит на валюту збільшився внаслідок дії сезонного чинника. Саме так, в Україні збільшився попит на валюту, а паралельно з цим почалося зростання курсу долара щодо гривні. У Національному банку країни пов’язують це із сезонним фактором, оскільки збільшилися бюджетні витрати та попит серед українців.

І нагадаємо, що у бюджеті на 2024 рік чиновники заклали прогнозний курс у 40,7 гривень за долар.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Долар збавив обороти: банки і обмінки змінили курс валют