facebook

Як підбирати б’юті-засоби для зони навколо очей і губ

Для контуру очей не можна застосовувати креми для обличчя, якщо на останніх немає відповідної позначки.

Коли у професіоналів б’юті-сфери запитуєш, навіщо зоні навколо очей потрібен особливий догляд, всі в один голос відповідають: тому що шкіра в цій області дуже тендітна і ніжна. А ще додають, що в ній набагато менше колагенових і еластинових волокон. До того ж кожен день вона піддається великому навантаженні, адже ми постійно моргаємо, жмуримося, дивлячись на екрани моніторів або гаджетів, і часто нехтуємо правильним захистом від ультрафіолету. Почувши таке, відразу розумієш: відсутність правильного догляду за делікатною шкірою рівнозначно злочину. Але не всі креми або гелі однаково корисні.

Для контуру очей не можна застосовувати креми для обличчя, якщо на останніх немає відповідної позначки. Приміром, живильні креми на жировій основі можуть перевантажити шкіру і навіть стати причиною міліумів (дрібних білих висипань). А якщо в кремах є ефірні масла, то при попаданні в очі вони можуть викликати подразнення та інші небажані ефекти. Крім того, не можна використовувати для контуру очей активні концентровані сироватки для обличчя – їх формули дуже агресивні і провокують почервоніння і лущення. Тому косметичні марки випускають засоби для контуру очей тільки після того, як ті пройдуть суворий офтальмологічний контроль.

Нюанси вибору

Стратегію догляду за контуром очей варто підбирати виходячи зі стану і потреб шкіри. Так, темні кола під очима можуть бути як наслідком близько розташованих судин, так і гіперпігментації. Якщо справа в судинах, то для вирішення проблеми потрібні засоби з венолімфотоніками. Шукайте гелі, креми, маски і патчі з екстрактом волошки, арніки, бузини і кінського каштана. Протирання кубиками льоду для області навколо очей протипоказані. Через вплив холоду судини різко звужуються, а потім так само різко розширюються, що тільки посилює проблему.

Для очищення шкіри навколо очей вона також рекомендується застосовувати особливі препарати – ніжні тоніки або демакіяжі з перерахованими вище компонентами. Для зменшення пігментації варто звернути увагу на засоби з освітлюючими і регулюючими вироблення меланіну інгредієнтами, такими як вітамін С, койєва кислота і екстракт шовковиці. З набряками під очима добре справляються засоби, у складі яких є лімфодренажні компоненти, наприклад, кофеїн і родіола.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Для позбавлення від набряків і темних кіл підійдуть також масажі, ручні та ультразвукові, і мезотерапія з лімфодренажними препаратами. Для усунення зморшок не завжди потрібні антіейдж-засоби. Зморшки у віці до тридцяти років бувають наслідком особливостей міміки, сухості шкіри і втрати її еластичності. Уповільнити процес старіння можна, підібравши правильний догляд і змінивши спосіб життя – наприклад, відмовившись від шкідливих звичок.

У салоні розв’язати проблему допоможуть зволожуючі і вітамінні мезококтейлі. Вдома теж варто зробити акцент на зволоження і вітамінізацію засобами з гіалуроновою кислотою, вітамінами С, Е і коензимом Q10. Якщо ж мова йде про глибокі мімічні зморшки, то найефективнішим способом боротьби з ними були і залишаються ін’єкції ботулоксоліна (ботокс або діспорт), які блокують роботу м’язів в проблемних зонах. Вони абсолютно безпечні, головне – потрапити до хорошого фахівця. Звичайно, такі ін’єкції не блокують м’язи назавжди, і час від часу доведеться робити повторні процедури. Особливі компоненти, такі як гексапептиди і октапептиди, здатні проникати в глибокі шари шкіри і поступово розслабляти м’язи. Але такі засоби не дають миттєвого ефекту. Потрібно набратися терпіння і наносити крем вранці і вечорами не менше трьох тижнів, щоб дійти до того результату, який дають ін’єкції.

Очі + губи

На доглядаючих кремах і сироватках для контуру очей часто вказують, що засоби підходять і для шкіри навколо губ. Щільність шкіри у зон різна, але кругова мускулатура в цих областях працює однаково – на стиск. Тому засоби, які борються з мімічними зморшками навколо очей, допоможуть позбутися і від кісетних зморшок навколо губ. Це стосується і міорелаксуючих препаратів і тих, у складі яких є гіалуронова кислота. Вона здатна притягувати на себе вологу і «наповнювати» шкіру, тим самим візуально зменшуючи глибину зморшок. Антиоксидантні засоби підійдуть і для шкіри губ. Особливо корисними вони будуть у спекотну пору року, коли шкіра частіше піддається впливу ультрафіолету.

Правила нанесення

Засоби від темних кіл і набряків: гелі або креми з лімфотонізуючими компонентами наносяться по техніці масажу “шиацу” – почерговим натисканням на шість точок в періорбітальній зоні. Спочатку натисніть на точку на кістки під зовнішнім куточком ока, потім на точку під центром ока, а після цього – під його внутрішнім куточком. Далі перейдіть наверх: натисніть на точку біля основи брови, точку по центру брови і точку під зовнішнім краєм брови. Не поспішайте: натискаючи на кожну точку, порахуйте до п’яти і відпустіть.

Креми від зморшок: наносити такі засоби фахівці радять безіменним пальцем – це найслабший палець руки, тому він не буде надмірно розтягувати шкіру. Робіть ковзаючі рухи від зовнішнього кутка ока до внутрішнього.

Ліфтингові креми: вони призначені для того, щоб піднімати і підтягувати шкіру. Особливо це стосується області верхньої повіки. Відповідно, гелі, креми і сироватки з ефектом ліфтингу рекомендують наносити рухами знизу вгору.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Як підбирати б’юті-засоби для зони навколо очей і губ