facebook

Всесвітньовідомuй чернець, який рaніше нaпророкував війну нa Донбaсі, розкрив її фінaл – стaрець скaзaв нaступне…

Минулого століття на горі Афон подвизався дивний чоловічок з іменем Тихон. Зі слів очевидців дізнаємося, що цей старець, проводячи багато років у постах та безперервній молитві, здобув чесноту абсолютної незлобивості, ставши вільним від гріха.

Нещодавно в мережі зявилося пророцтво старця Тихона, який проживав в Троїцькому монастирі більше половини століття тому, між Україною та Росією

Уже тоді провидець передбачав напад на схід України. У пророцтві говорилося: «Старший брат піде з мечем на брата». Старець стверджував, що виною конфлікту на Донбасі стане «політичний блуд». При цьому він зазначав, що ті, хто затіяли це, будуть в програші — їх очікує «страшний удар».

Саме про кінець війни в Донбасі старець говорив наступне: «Худо буде тим, хто на Україну святу піде, влада захоче, але вимруть все, як і з’явилися».

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Знаючи це, нам лишається тільки просити Господа одного – просвіщення ума світлом розуміння, щоб ми змогли адекватно прийняти інформацію про свій внутрішній стан і стати святими. Амінь.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Всесвітньовідомuй чернець, який рaніше нaпророкував війну нa Донбaсі, розкрив її фінaл – стaрець скaзaв нaступне…