facebook

Штрафують на 29 тисяч: українських водіїв почали карати за невідоме їм порушення

Коли водії замислюються про штрафи за порушення ПДР, їм на думку, як правило, спадають небезпечні маневри або перевищення швидкості. Однак багато хто забуває, що покарання можна отримати і за технічний стан свого транспортного засобу. Причому в деяких випадках подібний проступок може обійтися автомобілістам у величезну суму.

Зокрема, у Польщі, де після початку війни проживає величезна кількість українців із власним транспортом, існує штраф за експлуатацію автомобілів, технічний стан яких загрожує пасажирам та іншим оточуючим. Зокрема це стосується і шин, глибина проектора яких має бути не меншою за 1,6 мм. Також польське законодавство наказує міняти гуму не рідше, ніж раз на 10 років. В іншому разі на водія чекає штраф у розмірі 3 тисяч злотих, що за актуальним курсом становить понад 29 тисяч гривень.

Варто зазначити, що більшість українських автомобілістів навіть не здогадуються про наявність таких суворих вимог до транспорту в Польщі. Особливо це стосується тих українців, які приїхали в країну нещодавно. При цьому польські правоохоронці вже активно штрафують наших співвітчизників за невідоме їм порушення. Адже незнання закону не звільняє від відповідальності.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Штрафують на 29 тисяч: українських водіїв почали карати за невідоме їм порушення