facebook

Щоденне зважування може допомогти досягти поставленої мети в боротьбі із зайвою вагою

Люди, які зважуються рідко, з меншою ймовірністю досягають потрібного рівня маси тіла.

Відповідне дослідження було представлено на Науковій сесії Американської кардіологічної асоціації (American Heart association’s Scientific Sessions) в Чикаго.

Вчені дослідили, як часто важилися 1042 дорослі людини (78% – чоловіки, 22% – жінки, середній вік – 47 років), та задалися метою встановити, чи впливає це на інтенсивність схуднення протягом року. Вони проаналізували дані про самостійні зважування. Учасники зважували себе самі вдома, при цьому вони не отримували від вчених інструкцій щодо стратегій боротьби із зайвою вагою.

Автори виявили, що люди, які не важилися або важилися не більше одного разу в тиждень, не втрачали вагу протягом року. Ті, хто зважував себе 6-7 разів на тиждень, домагалися істотної втрати ваги (в середньому 1,7%) за рік.

Спостереження за своїм способом життя і за своєю вагою може збільшувати розуміння того, як зміни у способі життя впливають на масу тіла. Ці висновки підтверджують гіпотезу, що самоконтроль відіграє центральну роль в зміні способу життя і збільшенні успішності будь-якого способу боротьби із зайвою вагою.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Щоденне зважування може допомогти досягти поставленої мети в боротьбі із зайвою вагою