facebook

“Потрібно протриматися до 2025 року”: з’явився несподіваний прогноз щодо війни в Україні – чим усе закінчиться

Все буде добре чи ні

Астролог Влад Росс, відомий своїми прогнозами на YouTube-каналі, робить цікаві прогнози щодо розвитку російсько-української війни та внутрішньої політичної ситуації в росії. За його словами, 2024 року травень може стати критичним місяцем, коли російські військові операції досягнуть свого піка, після чого Україна зможе зміцнити свої оборонні позиції. Цей період може вплинути на динаміку конфлікту і можливі переговори про мир.

Влад Росс також підкреслює два потенційні сценарії завершення війни: політичний переворот у москві з усуненням від влади нинішнього режиму путіна або прихід до влади нової групи політиків, у тому числі Чемезовим. Ці сили, ймовірно, прагнутимуть виведення російських військ з України та поступового зняття міжнародних санкцій, проте питання, пов’язані з Кримом та іншими спірними територіями, залишаться предметом важких переговорів.

Слід зазначити, що астрологічний підхід до політичних прогнозів викликає різноманітні реакції серед громадськості та експертів. Влад Росс стверджує, що історичні цикли та астрологічні знаки відіграють ключову роль у його аналізі ситуації, виділяючи 2025 рік як потенційний момент змін у політичному ландшафті росії.

“Нам потрібно буде протриматися до 2025 року, щоб не капітулювати у 2024 році, для чого на нас тисне Макрон – йому головне, щоб не було терактів у Парижі під час Олімпіади. Цей клан Чемезова все одно переможе у 2025 році і відтіснить путінський режим. Цей рік стане важливим роком – в історії росії існують 36-річні цикли. І ось якраз у 2025 році буде повалення путіна та його режиму”, – резюмував Влад Росс.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Цей вид прогнозування відбиває як інтерес до астрології, так й широкий дискурс про майбутнє регіональної та глобальної політики. У той час як багато експертів скептично ставляться до подібних прогнозів, інтерес до альтернативних методів аналізу подій продовжує зростати в умовах глобальної нестабільності та політичних змін.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Потрібно протриматися до 2025 року”: з’явився несподіваний прогноз щодо війни в Україні – чим усе закінчиться