facebook

Україна виділила 463 млн гривень на вивчення пінгвінів в Антарктиці

Виділені кошти планують витратити на технічні засоби, продукти харчування, доставку науковців. Тендер виграла литовська компанія.

З бюджету України було виділено понад 11 мільйонів доларів для науково-дослідних робіт українських арктичних експедицій. Про це стало відомо завдяки тендеру в Прозорро. З посиланням на focus.ua

Так, “Національний антарктичний науковий центр” оголосив тендер на надання комплексної послуги з матеріально-технічного забезпечення українських антарктичних експедицій із використанням науково-дослідницького океанографічного судна. Її оцінили у 11 млн 606 тисяч 125 доларів — 463 млн 322 тисячі 313 гривень за курсом НБУ.

Ці кошти планували витратити на:

закупiвлю матеріально-технічних засобiв,
пально-мастильних матерiалiв для антарктичноi станцii,
продуктiв харчування для учасникiв антарктичних експедицiй та української антарктичноi станцii “Академiк Вернадський”;
на забезпечення доставки на судно учасникiв українських антарктичних експедицiй тощо.
Перемогу у тендері, який відбувся 26 квітня, здобула естонська компанія WINOT OU.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Також зазначається, що у зв’язку із зменшенням кількості учасників українських антарктичних експедицій, які доставляються з аеропорту міста Пунта Аренас/Пуерто-Вільямс, Республіка Чилі, до аеропорту міста Варшавалітаком, з 26 осіб до 25 осіб, відповідно до частини 1 пункту 1.6. контракту, виникла необхідність у зменшенні обсягу закупівлі.

Слід зазначити, що очолює “Національний арктичний науковий центр” український науковець, військовослужбовець, учасник війни на сході України, ексзаступник командира взводу у 24-му БТО “Айдар” Євген Дикий.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Україна виділила 463 млн гривень на вивчення пінгвінів в Антарктиці