facebook

Представники ТЦК побили жінок, які намагалися витягти чоловіка з авто

У Києві 3 червня представники ТЦК та СП накинулись на жінок, які намагалися захистити чоловіка від силової мобілізації.

Про це пише ТСН.

В телеграм-каналах поширили відео силового затримання чоловіка на Деміївці працівниками ТЦК та поліцією. Перехожі жінки та місцеві продавчині намагалися вплинути на працівників ТЦК, аби “відбити” від них чоловіка.

Як стверджують очевидці, одна з продавчинь, що пішла визволяти чоловіка, отримала від працівника ТЦК удар головою. У іншої жінки, яка не могла самостійно пересуватися, нібито вибили милиці з рук. Також один із представників ТЦК кричав та вимагав від іншої киянки, яка фільмувала інцидент на відео, віддати телефон.

 

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У ТЦК пояснили, що один із військовослужбовців нещодавно повернувся із зони бойових дій, де отримав поранення, і не зміг стримати емоції.

“Один із військовослужбовців, який нещодавно повернувся з зони бойових дій, де отримав поранення, не зміг втримати емоцій та намагався вдарити цивільну особу, яка, в свою чергу, продовжувала провокувати конфлікт та перешкоджати законним діям правоохоронців. З приводу цього вже ведеться службове розслідування.”

 

Ба більше, у ТЦК заявили, що співробітники поліції та військовослужбовці діяли в рамках закону. Бо чоловік, який намагався втекти від правоохоронців, нібито є ухилянтом.

 

“У місті Київ поблизу станції метро “Деміївська” під час перевірки документів співробітниками Національної поліції України були виявлені особи, які ухилялися від виконання військового обов’язку. Один із чоловіків намагався чинити опір. При спробі його затримати цивільні особи почали чинити опір правоохоронцям та військовослужбовцям територіального центру комплектування та соціальної підтримки. І такими діями громадяни свідомо дали втекти особі, яка порушила закон.”

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Представники ТЦК побили жінок, які намагалися витягти чоловіка з авто