facebook

Ухилянтам приготуватися: держава починає перетворювати ваше життя на пекло – перші подробиці

Оце так поворот

Військовообов’язковим для отримання багатьох послуг доведеться показувати військовий квиток
Військовозобов’язаним, які уникають мобілізації в Україні, все частіше відмовлятимуть у наданні послуг. Про це заявив міністр юстиції Денис Малюська в інтерв’ю, опублікованому на YouTube-каналі “Це ніхто не дивитиметься”.

Закон про адміністративні послуги передбачає, що за звернення громадян за якоюсь послугою держава може вимагати як умову її надання військово-облікові документи. Міністр наголосив: якщо надання військового квитка стане обов’язковим, це дозволить українцям “з’являтися на радарах держави”.

“Це нормальний, правильний, природний процес. Процес триває. Я не можу сказати, що ми повсюдно ввели такі механізми. Але, на моє переконання, він з’являтиметься все частіше. Все частіше для надання послуг військовозобов’язаним держава буде вимагати військово-обліковий документ”, – заявив він.

Малюська пояснив, що очікувати масштабної реформи не слід. Законодавство вже передбачає можливість вимагати військовий квиток. За його словами, йдеться про “сотні, якщо не тисячі” послуг, при наданні яких можна виставити таку вимогу.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Я переконаний, що на певних послугах ми не запроваджуватимемо. Це все, що стосується членів сім’ї військовозобов’язаного, дітей військовозобов’язаного. У цьому випадку держава жодних блоків не ставитиме. Ми досить обережно ставимося до оцінки, де послуги не є критично важливими, а де вони важливі”, – наголосив голова Мін’юсту.

 

Міністр уточнив, що військово-облікові документи вимагатимуть при наданні послуг, необхідних “для хорошого життя” та особистого комфорту військовозобов’язаного. Чиновник переконаний, що це станеться “рано чи пізно”. У разі критично важливих для життя послуг таких змін не передбачається.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Ухилянтам приготуватися: держава починає перетворювати ваше життя на пекло – перші подробиці