facebook

Почнеться з середи: українців попередили трясти буде страшно п’ять днів – підготуйтеся

Подробиці

Українців попередили про 5-денну магнітну бурю, яка накриє Землю вже з 19 червня та триватиме до 23 числа
5-денна магнітна буря вдарить по Землі вже у середу. Про це попередили всіх українців спеціалісти з галузі геомагнітних коливань, аби ті були обережними та стежили за своїм самопочуттям, пише інформаційний портал “Стіна”.

Триватиме з 19 по 23 червня, а пік випаде на 21-ше. Вплив буде сильним – українці в цей період можуть страждати від мігреней, різких перепадів настрою і не тільки.

Вчені ведуть постійне спостереження за Сонцем і його активністю. У дні сонячних спалахів на Землі можуть виникати геомагнітні бурі, небезпечні для систем зв’язку і для здоров’я. До таких явищ можна підготуватися заздалегідь і пережити їх без серйозних наслідків для здоров’я.

Що таке магнітна буря
Магнітні бурі – це збурення магнітного поля Землі, спричинені спалахами на Сонці. Такі коливання можуть негативно впливати на роботу систем зв’язку, а також людське здоров’я. Навіть невелике підвищення активності може позначитися на самопочутті.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

В червні було декілька сильних магнітних коливань, що впливали негативно на самопочуття всіх людей, а не лише на метеочутливих. А от остання геомагнітна буря в цьому місяці прогнозується з 19 по 23 червня. І хоча ця магнітна буря буде переважно слабкою, але, на жаль, тривалою. От тільки 21 червня її сила становитиме 5 балів, а в інші дні – 4 бали. Тобто, сам пік інтенсивності припаде на 21 число.

Вплив магнітних бур на здоров’я
У вчених немає однозначної відповіді на те, як впливають на людину магнітні бурі. Деякі експерименти показали вплив магнітних бур тільки на космонавтів, пілотів і бортпровідників, тобто людей, які працюють на великій висоті.

Інші дослідження виявили негативний вплив магнітних бур на людей, які вважають себе метеозалежними. Вони скаржилися на погане самопочуття в дні сонячних спалахів. Частіше за інших негативні симптоми в такі дні відчувають літні люди, власники хронічних захворювань і вагітні жінки.

Які симптоми в людини під час магнітних бурь
Симптоми магнітної бурі у різних людей можуть відчуватися. Найчастіше в дні бур люди скаржаться на такі ознаки:

головний біль;
запаморочення;
нудота;
біль у м’язах і суглобах;
слабкість;
підвищена температура;
високий тиск;
безсоння;
загострення хронічних захворювань.
Важливо зазначити, що більшість людей переживають геомагнітні бурі без серйозного нездужання. А за ознаки метеочутливості приймають симптоми інших небезпечних захворювань.

Та про всяк випадок підготуватися до такого періоду, коли прогнозуються метеорологічні коливання, все ж слід ретельно.

Обов’язково тримайте при собі необхідні ліки, не робіть фізичних перенавантажень, пийте якомога більше звичайної води, дотримуйтесь правильного харчування, а саме в цей період краще виключити зі свого раціону важку їжу, тобто смажене, жирне, гостре, а ще старайтесь більше відпочивати та гуляти на свіжому повітрі.

Спеціалісти зазвичай радять наступне, що може допомогти вберегтися від впливу магнітного коливання, а саме:

Щоб перенести сонячні спалахи з мінімальною шкодою для здоров’я, за кілька днів до бурі та під час неї дотримуйтеся правил здорового способу життя:

Відмовтеся від алкоголю, сигарет, кави, енергетичних напоїв.
Їжте більше сезонних продуктів – зелені, овочів, ягід, а також горіхів і риби. Зведіть до мінімуму вживання жирної, смаженої, гострої їжі та фастфуду.
Проводьте більше часу на свіжому повітрі, а вдома провітрюйте кімнату.
Збільште фізичну активність і більше рухайтеся. Замість поїздки на транспорті пройдіться пішки.
Лягайте спати в один і той самий час. За 2 години до сну не дивіться в екран телевізора, комп’ютера, телефону.
У разі сильного нездужання варто взяти лікарняний і звернутися до сімейного лікаря.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Почнеться з середи: українців попередили трясти буде страшно п’ять днів – підготуйтеся