facebook

Хотіли заощадити, а отримайте штраф: водіїв попередили про авто із ГБО – що тепер робити

Що про це відомо 

Українські автовласники часто обирають встановлення газобалонного обладнання (ГБО) для зменшення витрат на паливо, оскільки газ є вигіднішим за бензин за ціною. Після проведення такого переобладнання необхідно протягом 10 днів звернутися до сервісного центру МВС для перереєстрації автомобіля. В іншому випадку власнику загрожує штраф.
Згідно зі статтею 121-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за експлуатацію транспортного засобу, чиї ідентифікаційні номери складових частин не відповідають записам у реєстраційних документах, передбачено накладення штрафу в розмірі п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Про це повідомляє сайт РБК – Україна.

Щоб зареєструвати встановлене ГБО, власник автомобіля повинен у 10-денний термін після установки звернутися до сервісного центру МВС. Після процедури переоформлення йому буде видали нове свідоцтво про реєстрацію з відміткою про встановлення газобалонного обладнання на транспортний засіб.

Для успішної перереєстрації транспортного засобу з встановленим газобалонним обладнанням (ГБО) необхідно представити наступні документи:

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Паспорт громадянина України або ідентифікаційна картка (у разі відсутності в ній відомостей про реєстрацію місця проживання, необхідно додатково надати довідку про реєстрацію).
Тимчасове посвідчення громадянина України або інші документи, що підтверджують право на проживання в Україні.
Копія довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для осіб, які відмовилися від отримання ІПН з релігійних мотивів).
Акт приймання-передачі автомобіля, який видано підприємством, що встановлює ГБО.
Свідоцтво про узгодження конструкцій або інші документи, які підтверджують встановлення ГБО.
Сертифікат відповідності або акт технічної експертизи (для автобусів обов’язковий лише сертифікат відповідності).
Наказ керівника підприємства про призначення відповідальної особи (лише для юридичних осіб).
Важливо зазначити, що наявність транспортного засобу при процедурі переоформлення не є обов’язковою. Нове свідоцтво про реєстрацію видається в день звернення до МВС.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Хотіли заощадити, а отримайте штраф: водіїв попередили про авто із ГБО – що тепер робити