facebook

ТЦК не зможуть влупити штраф: навіть якщо ви не оновили дані – роз’яснення МО

Важлива інформація

Заступник міністра оборони із цифровізації Катерина Чорногоренко розповіла про важливі умови, за яких громадяни можуть бути притягнуті до відповідальності за неоновлення своїх даних у реєстрах. Подробиці розповідає “Знай”.

Відповідно до чинного законодавства штрафи накладаються лише за відсутності даних у всіх реєстрах. Співробітник ТЦК повинен спочатку перевірити інформацію у реєстрах і лише у разі її відсутності може складати ухвалу про притягнення до відповідальності.

Одним із ключових аспектів є інтеграція різних реєстрів, що дозволяє уникнути зайвих штрафів. Якщо інформація про місце проживання, освіту чи роботу доступна через інтегровані системи, відсутність поновлення в ТЦК не вважається порушенням. Таким чином цифровизація стала своєрідним “захисним механізмом” для громадян.

Однак, якщо йдеться про специфічні дані, наприклад військово-обліковий фах, які можуть бути оновлені тільки в ТЦК, громадянин зобов’язаний з’явитися та надати необхідну інформацію. Ігнорування цього може призвести до адміністративної відповідальності.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Чорногоренко наголосила, що такий підхід сприяє прозорості та запобігає необґрунтованим штрафам. Вона додала, що важливим є розуміння кожним громадянином своїх обов’язків щодо оновлення даних та здатність скористатися перевагами інтегрованих реєстрів.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

ТЦК не зможуть влупити штраф: навіть якщо ви не оновили дані – роз’яснення МО