facebook

28 липня-день Володимира:чого в жодному разі не можна робити у це свято.

28 липня православні християни відзначають день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира і День Хрещення Русі.

Зазвичай цього дня вітають усіх Володимирів з іменинами. Також прийнято молитися іконі святого Володимира, яку можна зустріти у будь-якому храмі. За матеріалами

Образ Володимира шанують здавна шанують як правоохоронці, так і військові. Крім того, моляться перед іконою й люди зі слабким зoром або важкoхвoрі, оскільки є вірування, що князь був дуже хвoрим і практично оcліп, але після свого хрещення переміг цю недyгу.

Зазвичай перед іконою святому рівноапостольному князю Володимиру моляться:

– про позбавлення від зовнiшніх ворoгів,

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

– про зміцнення у вірі,

– про припинення внутрішніх чвар.

Згідно з народним календарем, 28 липня наступала середина літа. Жінки відзначали день Матінки Уліти і їм належало добре відпочити.
У поле і зовсім не варто було виходити 28 липня, оскільки вважали, що там розгулює нечuста сила. Говорили, що жнива 28 липня – це не до добра.
Що не можна робити 28 липня?

День Хрещення Русі – дуже велике свято, тому церква не рекомендує займатися важкою фізичною працею і домашніми клопотами. Зокрема, заборонено влаштовувати генеральне прибирання, велике прання і готування, а також працювати на городі. Можна займатися тільки тими домашніми справами, без яких не обійтися – наприклад, приготувати їжу і помити посуд.

Вкрай не бажано в цей день свариться, ображатися і ображати інших, заздрити, злитися і проявляти інші негативні емоції. Постарайтеся провести цей день у святковому настрої.

Церква закликає утримуватися від гучних застіль, переїдання і зловживання aлкoголем.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

28 липня-день Володимира:чого в жодному разі не можна робити у це свято.