facebook

“Скасування комуналки!”: Зеленський зробив важливу заяву. Будемо прощатися з урядом

Президент України Володимир Зеленський заявив, що його команда працює над тим, щоб скасувати комунальні тарифи малозабезпеченим пенсіонерам після 70 років.


Про це він розповів в інтерв’ю, яке було опубліковано на Youtube-каналі Зе! Президент.

“Є ідея, зараз дуже складно про неї говорити, але ідея дуже креативна. Зараз знаходять наші хлопці економічну модель, як людям, яким за 70 років, коли вже людина не може, він не тільки на пенсії, але і фізично не може працювати, і він вже досить працював на країну по 40-50 років, як той чоловік не платити комуналку. я дуже хочу, саме ті люди, які малозабезпечені. я думаю, що у нас вийде, я дуже хочу “, – зазначив Зеленський.За його словами, він також прагне знизити тарифи в Україні, проте для цього потрібен уряд.

Зеленський підкреслив, що МВФ і Світовий банк не проти цього, проте вони прагнуть зрозуміти, за рахунок яких коштів буде відбуватися це зниження.

“Треба уряд і потрібно велике бажання. Ми вже навіть говорили з МВФ, зі Світовим банком, вони дуже боялися, що ми будемо різко знижувати тарифи. Не тому що вони проти, тому що вони не знають за рахунок кого і за рахунок чого. Щоб не було дірки в бюджеті. Тільки бажання. Ми це обов’язково зробимо. Ми вже знизили тарифи, мені здається, на 12%. це мало, але це перший крок “, – пояснив президент.

Раніше Володимир Зеленський дав завдання уряду знизити комунальні платежі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Цього тижня виповнилося 100 днів з того, як Володимир Зеленський перебуває на посаді президента України. Традиційною для цієї дати прес-конференції президент не організовував, зате дав інтерв’ю акторові Станіславу Бокланом, з яким вони разом знімалися в серіалі «Слуга народу».

Артист попросив у Володимира Зеленського дати коментар з приводу комунальних платежів для українців.

У своїй відповіді президент змалював жорсткі умови для уряду, якщо вони не виконають бажаних завдань.

«Завдання є, поставлені новому уряду: вони повинні показати модель. І якщо у моделі не буде зменшення комуналки, будемо прощатися з урядом. Все що вони зможуть, вони зроблять. Питання не в тому, яка ціна комуналки, питання в тому, який відсоток від того, що отримує людина пенсії або зарплати, він платить за комуналку. Це питання », – сказав Зеленський.

Президент підкреслив, що завдання поставлені і навів приклад того, як українці не повинні платити за комуналку:

«І таку структурну проблему, таке структурне завдання ставиться новому уряду. Дивись, комуналка може бути такою ж – ринкові ціни, таке – тоді збільшуємо пенсії, збільшуємо субсидії, збільшуємо заробітну плату. Тобто ми говоримо про відсоток. Не може 50, 60, 70, 80 або 90 відсотків від тієї суми, яку отримує, людина платити за комуналку. Ну просто не може. Помре людина. Навіщо ми працюємо, для кого, навіщо ці складні економічні формули? », – сказав він.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

“Скасування комуналки!”: Зеленський зробив важливу заяву. Будемо прощатися з урядом