facebook

У Раді заговорили про заборону “деструктивних” релігійних організацій в Україні

Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів розробляє законопроєкт про діяльність деструктивних релігійних організацій. Згідно з ним, так звані “секти” в країні потраплять під заборону.

 

Про це заявила голова комітету, народна депутатка від “Слуги народу” Галина Третьякова. Думкою вона поділилася інтерв’ю hromadske.

“В Америці це дуже потужно обговорювалося, у нас, на жаль, ці відносини не врегульовані. Під релігійними може прикриватися фінансова установа, яка може забирати у людей їхнє майно, користуючись тим, що людина в біді”, – вважає нардепка.

За її словами, ці організаціє є “цілою системою з нейролінгвістичним програмуванням”. Завдяки ньому, глави “сект” починають робити все, щоб людина принесла в цю організацію кошти. Тому Третьякова вважає, що в Україні цьому потрібно протидіяти.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

На думку “слуги”, країні також бракує демографічної агенції, яка проводила б детальне опитування українських родин у різних містах про їхнє життя та матеріальний стан.

“Важливо розуміти, які родини поширені у різних містах, скільки в середньому в них дітей, хто є годувальником та яким чином він приносить дохід (наприклад, зарплата найманого працівника чи дохід від бізнесу)”, – пояснила Тетьякова.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

У Раді заговорили про заборону “деструктивних” релігійних організацій в Україні