facebook

Автор “дітей низької якості” Третьякова відмітилася нескромною заявою – 35 їй вже мало

Глава парламентського комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова так і не змогла сказати, скільки саме заробляють народні депутати.

Галина Третьякова покидает пост гендиректора УФС ради участия в ...

Відповідне питання їй поставили журналісти на черговому брифінгу. Третьякова заявила, що прожитковий мінімум в Україні необхідно збільшити, проте журналісти пов’язали її слова з необхідністю збільшення заробітних плат чиновників.

Раніше Галина Третьякова виступала з заявами про те, що зарплати чиновників занадто маленькі. Вона вважала, що зарплати в розмірі 42 тисяч гривень недостатньо, щоб покрити всі основні потреби політиків. Третьякова заявила, що політикам необхідні додаткові юридичні витрати, додаткова охорона і т.д. Крім того, необхідно забезпечити цілий штат чиновників.
Журналісти вважають, що ініціатива підняти прожитковий мінімум пов’язана з бажанням Третьякової збільшити заробітну плату народних депутатів, оскільки вона також прив’язана до прожиткового мінімуму. Однак Третьякова заявила, що нічого подібного вона не мала на увазі, більш того, вона хоче відв’язати розрахунок зарплати депутатів від прожиткового мінімуму.

 

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Автор “дітей низької якості” Третьякова відмітилася нескромною заявою – 35 їй вже мало