facebook

ТЦК розійшлися не на жарт: вже схопили і примусово доставили понад 2 тисячі чоловіків – що почалося

Що відбувається

У Києві йде активне “полювання” за ухилянтами
У столиці Україні активні дії представників ТЦК та СП призвели до того, що вже понад дві тисячі киян було доставлено до військкоматів для уточнення персональних даних. Громадян затримують та доставляють до ТЦК на підставі даних про порушників правил військового обліку або законодавства про оборону та мобілізацію, пише ТСН.

У відділі комунікації Головного управління Національної поліції в Києві заявили, що затримання та доставка призовників, військовозобов’язаних та резервістів до територіальних центрів комплектування провадиться на підставі постанови КМУ від 30.12.2022 № 1487.

Військовозобов’язаних громадян, які перебувають у базі даних як порушники правил військового обліку та мобілізації, затримують за зверненням районних (міських) ТЦК та СП, а також органів СБУ.

За словами представників столичної поліції станом на 1 травня у відповідному розшуку перебувало 5833 особи.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“З початку 2024 року з ТЦК та СП до ГУНП у Києві надійшло 5833 звернення для встановлення місця знаходження осіб та їх доставки з метою складання адміністративних протоколів, передбачених статтями 210 та 210-1 КУпАП”, – зазначили в поліції.

Також представники правоохоронних органів повідомили, що із чинних запитів на розшук військовозобов’язаних громадян було задоволено 2319. Таким чином у поліції встановили місцеперебування та доставили до ТЦК та СП для складання адміністративних матеріалів 2319 громадян, які порушують правила військового обліку та мобілізації.

У поліції також розповіли, як саме здійснюється розшук порушників. За словами правоохоронців, використовуються всі наявні можливості для встановлення місцеперебування вказаних осіб.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

ТЦК розійшлися не на жарт: вже схопили і примусово доставили понад 2 тисячі чоловіків – що почалося