facebook

Сім дівчат і дев’ять хлопців: у Хмельницькому мати-героїня народила 16-ту дитину

Мама-героїня зі Славути народила 16 дитину. Дівчинка народилась 31 серпня, вагою 4 кілограми 400 грамів.
Про це Суспільному розповіла заступник директора КНП «Хмельницька обласна лікарня» з акушерсько-гінекологічної допомоги Лариса Притуляк.

За її словами, це третій випадок, у їхньому пологовому будинку, останні подібні пологи були три роки тому.

Мама сьомої донечки Наталя Цимбалюк родом зі Славути, і ці роди в неї були шістнадцятими. Ім’я для дівчинки ще не обрали.

Лариса Притуляк, яка приймала роди, каже за 10 років такі особливі роди — це третій випадок у їхньому пологовому будинку: «особливістю цих пологів було те, що 15-ті пологи були шляхом кесаревого розтину, тобто вона народжувала 16-й раз і плюс з рубцем на матці. Пологи пройшли у нас добре, ми готувались до цих пологів, розуміли ризики, які можуть бути».

Мамі Наталі 2 вересня виповнилося 45, у такому віці важко виношувати дитину, каже Лариса Притуляк, жінка має дуже позитивне налаштування на вагітності, хоч це і 16 пологи.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

«Кожна дитина для неї неймовірно цінна, це вже сьома дівчинка, і вона знов щаслива мама і в очах світилося таке неймовірне щастя. Ніби народжувала вперше. Дівчинка, дуже гарна, здорова дитина. Жінка під час вагітності виконувала всі рекомендації лікарів», – каже лікарка.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Сім дівчат і дев’ять хлопців: у Хмельницькому мати-героїня народила 16-ту дитину