facebook

Зеленський відреагував на пoрyшeння перемир’я та загuблuх і твердо заявив

Сьoгoднi, 8 вepeсня, пpeзидeнт Вoлoдимиp Зeлeнський пpoкoмeнтувaв ситуaцiю нa лiнiї зiткнeння i зaпeвнив, щo Укpaїнa oпepaтивнo вiдpeaгувaлa нa пopушeння пepeмиp’я нa Дoнбaсi, пpoтe бaгaтo вiн нe може розповісти через те, що від тепер цю інформацію не можна повідомляти в ЗМІ

Про це він повідомив презентувавши нову стратегію розвитку на Сумщині:

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна зв’язувалася із Російською Федерацію через порушення режиму тиші на Донбасі, але зазначив, що є багато речей, які не повідомляють у ЗМІ, тому що влада хоче захистити не одну людину, а 40 мільйонів українців.

Пряма мова: “Ми реагуємо (на обстріли і вбивство на Донбасі – ред.). Ми одразу відреагували, є деякі речі, які ми не обговорюємо із засобами масової інформації, тому що наша задача захищати не одну людину, а захищати 40 мільйонів нашої незалежної країни.

Щодо тих порушень, я скажу вам відверто це найскладніша на сьогодні робота – зберігати життя українців. Дуже поверхньо на цю тему я не можу спілкуватися, тому що я глибоко у цій темі і я не можу відповідати.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Що стосується режиму тиші 42 дні. Режим тиші зберігався до тієї провокації, яка забрала життя нашого бійця. Ми на рівні міністрів закордонних справ і не тільки зв’язувалися з Російською Федерацією, яка повинна тримати ці домовленості, які були на рівні ТКГ.

Навіщо я буду говорити вам про кількість термінових нарад з приводу цієї провокації? Багато чого робиться і зроблено як військовими, так і розвідниками нашої країни. Ми все одно будемо робити все, щоби зберегти режим тиші, щоб уникнути великої кількості поранених і загиблих, іншого варіанту, як зберегти життя людей, я не бачу”.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Зеленський відреагував на пoрyшeння перемир’я та загuблuх і твердо заявив