facebook

Справа Зайцевої: Потерпілі шокували словами – 35 грн компенсації. Прикро і принизливо!

Постраждалі в ДТП в Харкові 18 жовтня 2017 року, винуватців якої, Олену Зайцеву і Геннадія Дронова, засудили до 10 років ув’язнення, отримали мізерні суми компенсації.

Як розповіла “Фактам” представник потерпілих Лариса Матвєєва, від Зайцевої були невеликі виплати, близько 35 грн за один раз, але таких перерахувань було дуже небагато.

За її словами, відомостей про те, що від Дронова надходять якісь платежі, взагалі немає.

Чи працюють Зайцева і Дронов в тюрмах, невідомо, обидва засуджені заборонили розповідати про себе.

Постраждалим психологічно дуже важко сприймати ці подачки в 35 грн, ці відписки про не розкриття інформації про себе. Для них це прикро і принизливо. Вони намагаються, як можуть, відновити своє життя, працюють, лікуються, хтось відновлює себе. Таке не забувається і їх втрати не відновлюються, і стану, який був до ДТП, вони вже ніколи не зможуть досягти “, – зазначила Матвєєва.

У ДТП всього шість осіб отримали травми різного ступеня тяжкості – вагітна Жанна Власенко, Оксана Євтеева, Оксана Нестеренко, Анна Комар і Юрій Неудачин. Пізніше постраждалою визнали і подругу Зайцевої Марину Ковальову, яка сиділа на пасажирському сидінні Lexus.

Дівчинка, яку народила Жанна Власенко, здорова і не має патологій. Зараз їй 2 роки і 8 місяців.

Ми отримали нуль, рівно нуль. Намагатися щось змінити – воно того не варто. Якісь 30 грн, плюс – це нерви, потрібен час знаходити. Для підтримки здоров’я, звичайно, робимо щось – це і психолог, і підтримки у вигляді масажів, але вже не медикаментозне лікування. На дочці, я сподіваюся, не відбилося це, принаймні, зараз. Спочатку рік-півтора у нас були проблеми з неврології, займалися цим питанням, але тепер все в порядку “, – розповіла жінка.

Оксана Євтеева, яка в аварії втратила сестру і чоловіка, також досі проходить курс реабілітації. Відбилася аварія і на здоров’ї Оксани Нестеренко – в ДТП дівчина отримала важкі травми.

Потерпіла Анна Комар під час телефонної розмови з виданням перебувала в лікарні, де їй зробили чергову операцію. Ні від Зайцевої, ні від Дронова вона також нічого не отримала.

Я зараз знову в лікарні. У мене була страшна рана на голові – скальпована і зчесана, я її тоді кілька місяців лікувала. Потім, нібито воно там зажило, потім виявилося, що знову почалася деформація шкіри і мені ось робили операцію на минулому тижні”, – підкреслила вона.

За словами жінки, тоді довелося шукати дуже багато грошей – і на лікарню, і на реабілітацію.

Якби люди не збирали, якби не допомогли, то це була б взагалі непідйомна сума для моєї сім’ї. Зараз, звичайно, легше, і я сподіваюся, що це вже остання операція, тому що вже втомилася від операцій, втомилася лікуватися”, – додала Комар.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Справа Зайцевої: Потерпілі шокували словами – 35 грн компенсації. Прикро і принизливо!