facebook

Жінка з Тернопільщини заплатила майже 5 тис. грн за неіснуючу роботу в Італії

4 тис. 980 грн – саме стільки заплатила жителька Кременеччини за допомогу у пошуках роботи за кордоном та саме працевлаштування.

Перерахувавши за усі послуги жінка залишилася і без грошей, і без роботи. Про це повідомляють у відділі комунікації поліції в Тернопільській області.

Потерпіла розповіла, що в мережі Facebook побачила оголошення про працевлаштування у Італії. Пропозиція та умови її влаштували і тому жінка зателефонувала за одним із трьох вказаних номерів. Менеджер по телефону розповіла, що потрібні фасувальники-пакувальники на одну із місцевих шоколадних фабрик.

Жінці повідомили, що виготовленням усіх документів та організовує сам переїзд київська фірма ТзОВ “Арілана”. Коштує це 150 євро.

Жителька Тернопільської області вислала усі необхідні копії. Договір про співпрацю поїхала підписувати 14 вересня до Києва.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Через тиждень їй перетелефонували з фірми і сказали оплатити необхідну суму, інакше місце фасувальника віддадуть іншому.

Потерпіла перекинула гроші та надіслала скріни про оплату. Як тільки гроші надійшли на вказані рахунки, усі мобільні телефони, вказані в оголошенні, перестали відповідати. За допомогою потерпіла звернулася до Кременецького відділу поліції.

Правоохоронці встановлюють усіх фігурантів шахрайства та попереджають людей, які бачили схоже оголошення в інтернеті, нічого не оплачувати наперед. Лише після отримання усіх документів.

 

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Жінка з Тернопільщини заплатила майже 5 тис. грн за неіснуючу роботу в Італії