facebook

Cильна молитва, яка може допомогти впоратися з будь-яким болем майже миттєво

Моліться наодинці з самим собою при запалених свічках, вибравши відокремлене місце і опустившись на коліна.

Святі слова за дуже короткий проміжок часу знизять температуру, знімуть будь-яку, навіть сильний біль.

«Господи! Боже милостивий! Хай святиться ім’я Твоє на Небесах і на Землi. Від краю і до краю Всесвіту! Господи! Зміцни сили в протистоянні силам темряви, щоб не тільки протистояти йому, але і очищати землю-матінку від цього сміття. Навчи відокремлювати благо від зла і перебувати в спокої і твердості духу, щоб гідно творити між людей волю Твою.

Зміцни сили братів і сестер моїх – як близьких, так і невідомих мені. Так побачать вони справжню славу Твою, і досягнуть любові в серці своєму. І долають перешкоди темні в русі по шляху до Світла. І так протягнуть один одному руки свої і віддадуть безмірно тепло душі.

Господи! Так здійсниться воля Твоя! І пребуде на землі єдиний народ, який любить матір свою – природу, возз’єднаний з Тобою любов’ю своєю і йде по шляху істинного духовного розвитку, спираючись на
останній заповіт».

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Вранці: «Благослови, Господи, на діяння дня прийдешнього, і нехай будуть зустрінуті труднощі його яко і личить йде під світлом Твоїм»

Увечері: «Заповнити, Господи, втрачені сили на благо, щоб підготували до зустрічі дня майбутнього. Амінь».

Після внутрішньої сповіді, коли хвороби і біди відступлять, постарайтеся не повторювати колишніх помилок – інакше нещастя повернуться в подвійному обсязі. Уникнути цього вам допоможе єдина молитва.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Cильна молитва, яка може допомогти впоратися з будь-яким болем майже миттєво