facebook

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: “Антитіла не назавжди”

Не варто сподіватися, що антитіла до коронавірусу залишаться назавжди

Лікар оториноларинголог-отохірург Павлюк звернув увагу українців на те, що не варто сподіватися, що антитіла до коронавірусу залишаться назавжди, забезпечивши нам таке собі “безсмертя”.

Про це фахівець пише на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

“Антитіла не назавжди і ви не безсмертні. Одного прекрасного ранку ти прокинешся і тебе трохи заболить горло, ну трішечки, ти подумаєш – певно через холодну колу, окей – йдемо далі, слабкість – то від погоди, то дощ, то сонце – все логічно, тихеньке покашлювання теж від пилюки та старої ковдри з пір’ям, нюх і смак інколи пропадає якщо застуда…”, – перелічує перші симптоми хвороби лікар.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Лікар пояснює, що часто люди, гадаючи, що нічого серйозного немає, продовжують жити звичним життям. Вони відвідують спортзал, водять дитину у дитсадок, гуляють вулицями міста і ходять у гості до знайомих. І саме так розповсюджують вірус.

“Випадково по запису відвідаєш спортзал, бо треба схуднути, там кілька разів кашлянеш і вчепишся за тренажер, потім приймеш запрошення на вечірку з закритими ролокасетами, будеш писати пости в фейсбуці який ж лоХдаун цей локдаун, що у тебе бізнеси і дуже ділові зустрічі, івенти та фігнівенти. Потім на “Людоньках порадьте” будеш питати, що пити якщо болить горло і якось так то мине, повільно, але мине, можливо і потім випадково здавши аналіз на антитіла ти втішишся, що вони в тебе є, і при кожній нагоді і кожному масовому збіговиську, ти розкажеш як героїчно здолав корону”, – пише лікар.

Але згодом може виявитися, що, наприклад, продавець магазину, який відвідував хворий на коронавірус, зараз знаходиться у реанімації. А тренер зі спортзалу приніс коронавірус додому, заразивши своїх батьків, які згодом померли. А також інші випадки зараження, про які такий хворий ніколи не дізнається.
“Тебе ж це зовсім не стосується, в тебе ж антитіла. Проте і вони мають властивість бути не вічними. Просто пам’ятай про це щоразу, коли знову почнеш кахикати, носити маску на бороді, думати що безсмертний і до тебе це не має жодного стосунку. Не забувай! Бо ти, так саме ти, теж винен у тому, що відбувається навколо! Відчуй цю відповідальність і трохи схаменись.”, – пише лікар.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: “Антитіла не назавжди”