facebook

В Україні можуть ввести обмеження на перетин кордону: деталі

Міністерство закордонних справ та Міністерство охорони здоров’я України мають підготувати пропозиції щодо можливого введення додаткового контролю та обмежень на пересування між Україною та країнами, де стрімко поширюється індійський штам коронавірусу «Дельта».

Це узгодили 22 червня на нараді щодо коронавірусу, передає Офіс президента.

Як доповіли представники Національної академії наук України, цей штам коронавірусу в 1,6 раза заразніший, ніж штам «Альфа» (британський), у 2,26 раза частіше призводить до госпіталізації, а ризик реанімації при інфікуванні збільшується у 1,45 раза.

За оцінками ВООЗ, штам дельта виявили вже у 92 країнах світу, і він поступово стає домінантним у світі.

Водночас міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що Україна вже готується до можливої появи індійського штаму COVID-19.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

«Зараз ми як готуємося – шляхом вакцинації нашого населення. Зараз в Україні в наявності 2 628 000 доз вакцини, ми нарощуємо масштабну кампанію з імунопрофілактики, яка буде зростати кожен день», – заявив він на форумі «Україна 30. Здорова Україна».

Нагадаємо, штам «Дельта» вже виявили, зокрема, у сусідній Росії. Дослідники кажуть, що цим видом коронавірусу інфікувався кожен четвертий хворий на COVID-19 росіянин.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

В Україні можуть ввести обмеження на перетин кордону: деталі