facebook

Головна інфекціоністка України пояснила, чому вона сама досі не вакцинувалась

Головна інфекціоністка України пояснила, чому вона сама досі не вакцинувалась

Голубовська назвала вакцини, які б вона рекомендувала своїм близьким

Головна інфекціоніста України Ольга Голубовська розповіла, що не вакцинувалася від Covid-19. Таку заяву вона зробила у програмі «В гостях у Гордона». Відмову від щеплення лікарка пояснила тим, що хворіла.

«Я не показник у цьому питанні взагалі, у мене досить високий титр антитіл», – сказала Голубовська.

Також Ольга Голубовська пояснила, що у питанні імунізації дотримується міжнародних рекомендацій. Згідно із ними, людина, котра перехворіла на коронавірус, може пів року не робити щеплення. Якщо ж із моменту недуги минуло більше часу – слід вакцинуватися.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

«Цього немає у міжнародних рекомендаціях, однак бачимо, що наші пацієнти, в тім числі і лікарі, котрі важко хворіли і отримували імуносупресивну терапію, у них антитіла зникають дуже швидко. Ми своїх лікарів-інфекціоністів, які мали складну форму недуги, вакцинуємо за кілька місяців по тому», – поділилася спостереженням Голубовська.

«Але всіх поголовно, тільки перехворів – іди вакцинуйся, я проти», – додала вона.

Інфекціоніста також зауважила, що усі вакцини від Covid-19 мают свої переваги та недоліки, і якусь певну вона виділити не може. Однак близьким, які питають, який препарат вибрати, радить Pfizer та CoronaVac.

«Векторну вакцину AstraZeneca не рекомендувала би людям, молодшим 40 років, хоча англійці й рекомендують. Moderna теж хороша вакцина», – сказала Ольга Голубовська.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Головна інфекціоністка України пояснила, чому вона сама досі не вакцинувалась