facebook

Павло Костіцин був на межі життя та смерті: відверте зізнання ведучого

Павло Костіцин був на межі життя та смерті: відверте зізнання ведучого


Телеведучий розповів, що у його житті неодноразово відбувалися дивні події

Сьогодні, о 16:15, в ефірі телеканалу LIVE новий випуск програми “Відверто.LIVE”, героєм якого стане відомий український телеведучий та актор Павло Костіцин.

У відвертій розмові з ведучою Тетяною Гончаровою ведучий розповість про те, як ледь не потонув під час відпустки, чи насправді вірить у екстрасенсів, а також зізнався, що має другу половинку.

На запитання ведучої Тетяни Гончарової щодо роботи у містичному проєкті Павло Костіцин відповів: “Це робота в кадрі. Я – актор, мені дають пропоновані обставини. Повсякчас дивувалися: “Як це ви перескочили зі “штанців” шоумена, розважального ведучого, раптом у костюм, окуляри, скепсис – ведучого Битви Екстрасенсів?”. Питали неодноразово і я кажу, що дуже просто. Є акторська майстерність, є завдання режисера, є професіоналізм актора, який має органічно відчувати себе у пропонованих обставинах. Якщо ти не віриш в те, що ти робиш тут і зараз, у запропонованих обставинах, глядач це в очах прочитає”.

Також телеведучий розповів, що у його житті неодноразово відбувалися дивні, неоднозначні події. Він декілька разів був на межі життя та смерті, одного разу Павло навіть ледь не потонув на Балі: “Була величезна кількість ситуацій, коли я був на межі життя і смерті. Ось, приміром, остання – два роки тому або трохи менше. На Балі, коли зворотнім тяжінням, хвилею у море мене потягнуло. Враховуючи навіть те, що я чудово плаваю, можу затримувати дихання. Я зрозумів, що починаю панікувати. І ось у найвідповідальніший момент, коли я починаю думати про те, що я не вилізу на ці скелі або травмуюсь і помру від втрати крові. Як на килимі-літаку, як у казці, хвиля бере мене і на плаский камінь ніжками ставить. І навіть жодної подряпинки, нічого”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Телеведучий розповів про те, що не ділиться з публікою інформацією про своє особисте життя. Проте Павло зазначив, що зараз для нього це питання вирішене: “Я відкриваю лише той бік життя, про який мене питають. Щодо особистого я розповідаю завжди поверхнево. Адже не втомлююсь повторювати: щастя любить тишу. І якщо я сказав, що питання особистого життя для мене на даний момент вирішене, до того ж більш ніж два з половиною роки тому, то не треба мене питати: “А з ким? А хто твоя обраниця? Коли весілля? Коли народите дітей? Все, це питання вирішене. Якщо я захочу поговоримо про це потім, отже, не настав час для цього питання”.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

загрузка...
Павло Костіцин був на межі життя та смерті: відверте зізнання ведучого