facebook

Кузін розповів про особливості штаму Дельта: це впливає на показники смертності

Кузін розповів про особливості штаму Дельта: це впливає на показники смертності

При зараженні штамом Дельта у людини швидше настає тяжкий перебіг хвороби, ніж це було за попередніх варіантів коронавірусу. Крім того, у такого пацієнта в рази вища потреба в кисні, ніж у хворого на звичайний штам.

Головний санітарний лікар України Ігор Кузін розповів, що у сукупності всі особливості штаму Дельта впливають на загальний показник смертності. Про це він розповів в інтерв’ю виданню “Сегодня”.

За словами Кузіна, штам Дельта має дуже короткий період інкубації. Лікар наголошує, що вже на 4-5 день після зараження коронавірусною інфекцією у людини проявляються клінічні симптоми. Також головний лікар підкреслив, що потреба в кисневій підтримці при Дельті в 5-6 разів вища, ніж при першому варіанті коронавірусу.

Водночас Кузін наголосив, що у вакцинованих від COVID-19 хвороба протікає у легкій формі.

“Людина на 4-5 день має яскраво виражену клінічну картину. У вакцинованих хвороба протікає у легшій формі. При Дельті потреба у пацієнта в кисні вище в 5-6 разів, ніж у хворого на звичайний штам. Це впливає на показники смертності”, – сказав Кузін.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Як повідомляв OBOZREVATEL, за 16 листопада в Україні побільшало 18 668 заражень коронавірусом, ще 769 громадян померли внаслідок ускладнень хвороби. Усього на 17 листопада підтверджено 3 263 417 випадків інфікування та 78 754 летальних.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Кузін розповів про особливості штаму Дельта: це впливає на показники смертності