facebook

Які фото краще не публікувати у соцмережах, щоб не стати жертвою грабіжників

Які фото краще не публікувати у соцмережах, щоб не стати жертвою грабіжників
Різдвяні свята – сезон, коли активізовуються грабіжники. А все тому, що люди масово покидають свої домівки, відправляючись у відпустку чи до родичів в гості. Тому й варто стежити за тим, що публікуєте у соцмережах, аби не інформувати злочинців про свою відсутність.

Експерт з безпеки радить двічі подумати перед тим, як викладати фотографії ялинки чи іншого декору в соціальні мережі, адже саме вони можуть дати максимальну кількість інформації злодіям, пише Daily Mail.

Фотографії ялинки

Усім хочеться похизуватися новорічною красунею, яку прикрасили власноруч, але експерти радять утриматися від таких фото. Фотографуючи кімнату, ви можете несвідомо показати грабіжникам план будинку чи квартири, що згодом дозволить їм краще орієнтуватися у просторі.

Якщо вже дуже кортить викласти знімок, краще фотографувати дерево поблизу, перевіривши, чи не видно кімнату у дзеркальних іграшках.

Найкращий спосіб “запросити” злодіїв до себе додому – сфотографувати приміщення зовні. Бажаючи показати, як красиво прикрашені фасади та двір, користувачі мережі дозволяють оглянути свій будинок та підготуватися до проникнення. Злодії визначають, де розташовані двері та вікна, як їх можна зламати і чи є зовні камери спостереження.

Фотографії у гостях
Досвідчені грабіжники наперед шукають профілі власників обраних будинків у соціальних мережах і активно за ними стежать. Це робиться для того, щоб дізнатися, хто пішов у гості та залишив будинок без нагляду.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Експерти рекомендують не ділитися своїми планами на новорічну та різдвяну ніч, щоби не поставити під загрозу власне майно. А також краще опублікувати фото з друзями по поверненню додому.

Comments

comments

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Які фото краще не публікувати у соцмережах, щоб не стати жертвою грабіжників